{"@context":"https:\/\/schema.org\/","@type":"BlogPosting","mainEntityOfPage":{"@type":"WebPage","@id":"https:\/\/witalni.pl\/zapisz-sie-na-szkolenia-menedzerskie-online\/"},"url":"https:\/\/witalni.pl\/zapisz-sie-na-szkolenia-menedzerskie-online\/","headline":"ZAPISZ SIĘ NA
SZKOLENIA MENEDŻERSKIE<\/b>
ONLINE","datePublished":"2002-05-24T16:08:48+02:00","dateModified":"2023-05-25T10:09:23+02:00","publisher":{"@type":"Organization","@id":"https:\/\/witalni.pl\/#organization","name":"Witalni.pl","logo":{"@type":"ImageObject","url":"","width":600,"height":60}},"articleSection":"Potwierdzenie szkolenia","description":" ","author":{"@type":"Person","name":"Michał","url":"https:\/\/witalni.pl\/author\/michal-olender\/","image":{"@type":"ImageObject","url":"https:\/\/secure.gravatar.com\/avatar\/a7107bcafe90d5d4515f5a093e267c62?s=96&d=mm&r=g","height":96,"width":96}}}

ZAPISZ SIĘ NA
SZKOLENIA MENEDŻERSKIE
ONLINE

Do końca promocji pozostało:

0
Years
:
0
Months
:
0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund

 

Z wielką radością ogłaszamy wyjątkową promocję dla wszystkich, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności jako menedżerowie lub liderzy. Teraz masz okazję skorzystać z niezwykłej oferty -50% na udział w naszych prestiżowych szkoleniach „Kompetencje Menedżerskie” lub „Wywieranie Wpływu i Motywowanie Pracowników”.

Czy chciałbyś/chciałabyś zdobyć nieocenione umiejętności, które pozwolą Ci skutecznie zarządzać zespołem i osiągać doskonałe wyniki? Nasze szkolenia zapewnią Ci praktyczną wiedzę i narzędzia, które pomogą Ci doskonalić umiejętności przywódcze oraz budować motywującą atmosferę w miejscu pracy.


UDZIAŁ W SZKOLENIU ONLINE

KOMPETENCJE MENEDŻERSKIE

04-05 lipca 2023, 2 dni w godz. 09:00-15:00, Platforma Zoom

Celem  szkolenia jest wypracowanie wśród Uczestników własnego stylu zarządzania oraz wzmocnienie i rozwój kluczowych umiejętności menedżerskich. Program to zbiór najważniejszych kompetencji, których opanowanie zapewnia sukces w zarządzaniu.

Uczestnicy dowiedzą się min.: jak motywować podwładnych; w jaki sposób kreować wiarygodny wizerunek szefa; jaki przyjąć styl zarządzania, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach w zespole. Dzięki znajomości technik wywierania wpływu będą sprawnie wyznaczać cele i mobilizować podwładnych do działania.  Skutecznie zapobiegną konfliktom w zespole i rozwiną swoje umiejętności w zakresie komunikacji.

Preferencyjne warunki dla Uczestników webinaru, teraz -50% dla Ciebie:
990 zł → 495 zł netto/os.   UŻYJ KODU: KM50Online  

 
 


UDZIAŁ W SZKOLENIU ONLINE

WYWIERANIE WPŁYWU I MOTYWOWANIE PRACOWNIKÓW

13-14 lipca 2023, 2 dni w godz. 09:00-15:00, Platforma Zoom

Kierowanie grupą ludzi to sztuka, która wymaga umiejętności wpływania na ludzkie zachowania i postawy. Wartością szkolenia z wywierania wpływu i motywowania jest dostarczenie kadrze zarządzającej praktycznych narzędzi, za pomocą których zaangażują podwładnych do realizacji wyznaczonych celów.

Po szkoleniu z motywowania, Uczestnicy zdobędą wiedzę i praktyczne umiejętności związane z przywództwem, wywieraniem wypływu i konstrukcją systemów motywacyjnych. Ponieważ umiejętności związane z wywieraniem wpływu wiążą się z dużą odpowiedzialnością – podczas zajęć uwagę kierujemy na uświadomienie Uczestników o konieczności analizy własnych zachowań i przewidywanie konsekwencji podjętych działań.

Preferencyjne warunki dla Uczestników webinaru, teraz -50% dla Ciebie:
990 zł → 495 zł netto/os.   UŻYJ KODU: WWIM50Online  

 
 


W PAKIECIE KORZYSTNIEJ

PAKIET SZKOLEŃ MENEDŻERSKICH

KOMPETENCJE MENEDŻERSKIE + WYWIERANIE WPŁYWU I MOTYWOWANIE


Teraz tylko dla Ciebie preferencyjne warunki udziału w obu szkoleniach, w wartości jednego:
1980 zł → 990 zł netto/os.

 
 


 
 

WOLISZ WARIANT SZKOLEŃ STACJONARNIE? SPRAWDŹ PROMOCJE DLA CIEBIE W TEJ FORMIE