(function() { var ams = document.createElement('script'); ams.type = 'text/javascript'; ams.async = true; ams.src = '//analytics.greensender.pl/scripts/js/am.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ams, s); var r = false; ams.onload = ams.onreadystatechange = function() { if (!r && (!this.readyState || this.readyState == 'complete')) { r = true; am.create("DMS6523BA53CAB84"); am.send('pageview'); } }; })();

Zgłoś 2 osoby na dowolne szkolenie w cenie 1

2 miejsca w cenie 1 tylko do 10.06.2018r!

Zgłoś 2 osoby z Twojej firmy w cenie 1! Tylko do 10.06.2018r i dla pierwszych 10 firm!

Kalendarz szkoleń na II połowę roku zaktualizowany! W związku z tym, pojawiło się wiele nowych tematów i warsztatów w formie otwartej, a cała oferta szkoleniowa Witalnych liczy już ponad 45 autorskich szkoleń! Już dziś zachęcamy do zaplanowania ścieżki rozwojowej dla Państwa lub Państwa pracowników w drugiej połowie roku 2018!

 

Promocja 2 w cenie 1!

W związku z nowymi terminami szkoleń, przygotowaliśmy wyjątkową promocję! Dla pierwszych 10 firm, które zgłoszą 2 / 4 / 6 osób na dowolne szkolenie do końca 2018r, przygotowaliśmy rabat w wysokosci 50% od wartości zamówienia. Istnieje również możliwosć zapisania 2 osób na dwa różne szkolenia!

2 w cenie 1

Jak dokonać zapisu na dowolne szkolenie?

W formularzu zapisu w polu „voucher”, wystarczy podać kod rabatowy i go aktywować:

2wcenie1

formularz zapisu

Wartość przykładowych szkoleń przy zgłoszeniu min. 2 osób:

Regulamin promocji „2wCenie1”

1. Akcja promocyjna trwa w dniach 28-05-2018 do 10-06-2018r lub do realizacji pierwszych 10 zamówień w cenach promocyjnych.

2. Wartość rabatu przy zapisaniu się na szkolenie wynosi 50% – warunkiem otrzymania rabatu jest zapisanie minimum 2 osób na dowolne szkolenie. Rabat zostanie naliczony również przy zapisaniu 4, 6, 8 osób.

3. Istnieje możliwośc zapisania 2 osób na różne szkolenia w promocyjnej cenie – rabat zostanie uznany.

4. Promocja nie łączy się z innymi dostępnymi promocjami (30/60 / 2 i więcej) a wartość rabatu liczona jest od nominalnej wartości usługi rozwojowej.

5. Promocja nie dotyczy szkoleń wpisanych do Bazy Usług Rozwojowych i obiętych dofinansowaniem – w przypadku, gdy przedsiębiorca zapisuje się na szkolenie po przez Bazę Usług Rozwojowych i korzysta z dofinansowania, wartość szkolenia pozostaje w nominalnej wysokości.

6. Promocja dotyczy jedynie szkoleń realizowanych w formie otwartej – nie dotyczy szkoleń dedykowanych, realizowanych indywidualnie dla danego przedsiębiorstwa.

7. Rabat zostanie uznany w momencie zapisu oraz dokonania płatności za wybrane usługi szkoleniowe w ciągu 7 dni od przesłanego zamówienia.

Skorzystaj z pomocy naszego doradcy!

Katarzyna Sergiel

Katarzyna Sergiel
doradca ds. szkoleń
+48 690 305 858

Wyślij maila