{"@context":"https:\/\/schema.org\/","@type":"BlogPosting","mainEntityOfPage":{"@type":"WebPage","@id":"https:\/\/witalni.pl\/20-lecie-firmy-witalni\/"},"url":"https:\/\/witalni.pl\/20-lecie-firmy-witalni\/","headline":"20-lecie firmy WITALNI","datePublished":"2022-04-08T00:01:10+02:00","dateModified":"2022-04-08T13:23:35+02:00","publisher":{"@type":"Organization","@id":"https:\/\/witalni.pl\/#organization","name":"Witalni.pl","logo":{"@type":"ImageObject","url":"","width":600,"height":60}},"image":{"@type":"ImageObject","url":"https:\/\/witalni.pl\/wp-content\/uploads\/2016\/08\/mission_icon_1.png","width":696,"height":"60px"},"articleSection":"Akcje promocyjne","keywords":"20 lecie firmy WITALNI, WITALNI 20 lat na rynku","description":"Już od 20 lat wspieramy rozwój - z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe okazje rabatowe.","author":{"@type":"Person","name":"Michał","url":"https:\/\/witalni.pl\/author\/michal-olender\/","image":{"@type":"ImageObject","url":"https:\/\/secure.gravatar.com\/avatar\/a7107bcafe90d5d4515f5a093e267c62?s=96&d=mm&r=g","height":96,"width":96}}}

20-lecie firmy WITALNI

Już 20 lat wspieramy rozwój firm, instytucji i osób indywidualnych.

Czy istnielibyśmy tak długo bez naszych Klientów? Każdy biznes napędzany jest ludźmi i to na ludziach powinien się skupiać.

W taki sposób i w tak wyjątkowych okolicznościach pragniemy podziękować naszym Partnerom biznesowym, Klientom i Uczestnikom Witalnych szkoleń za nieustanne napędzanie – jesteście jak silny wiatr w żaglach naszej działalności i prowadzicie nas w bezkres kolejnych możliwości rozwoju szkoleń i produktów edukacyjnych.

To dzięki Wam dziś obchodzimy jakże poważne 20-lecie i to dla Was dzień w dzień dokładamy starań, by utrzymać wysoką jakość i doskonalić usługi firmy szkoleniowo-doradczej WITALNI.

Dziękujemy.

PRZEJDŹ DO OKAZJI

 

20-lecie to okazja, by powrócić do korzeni.

Nasza misja jest prosta, tak jak wartości dla nas szczególnie bliskie. Od 20 lat prowadzimy i rozwijamy naszą działalność opierając się o niezmienione przez te lata postanowienia i etyczne zasady, które sprawiają, że WITALNI są świadomym i odpowiedzialnym partnerem w rozwoju naszych Klientów.

Misją Witalnych jest transformacja wiedzy ze świata nauki do świata praktyki. Dostarczanie profesjonalnego wparcia firmom i ich pracownikom w indywidualnie dopasowanej ścieżce rozwoju. Przekazywać wiedzę w przystępny, dostępny oraz sprawdzony sposób. Motywować do rozwoju i inspirować do pozytywnych zmian.

Profesjonalizm i etyka

Wierzymy, że profesjonalna i etyczna postawa w biznesie przynosi najlepsze rezultaty oraz pozwala stworzyć trwałe relacje oparte na zaufaniu i wspólnym osiąganiu korzyści.

 

Biznes budowany przez ludzi dla ludzi

W centrum naszego zainteresowania jest drugi człowiek i jego specyficzne oraz indywidualne potrzeby, na które pragniemy odpowiedzieć proponując dopasowane rozwiązania i elastyczną formę współpracy.

 

Doświadczenie i odpowiedzialność

Projektując produkty edukacyjne oraz realizując usługi dla Partnerów opieramy się na zebranym do tej pory doświadczeniu, odpowiedzialnie proponując jedynie sprawdzone narzędzia i rozwiązania, mając na uwadze najlepsze efekty, które muszą przynieść naszemu partnerowi realne i wymierne rezultaty.

 

Partnerstwo kluczem w relacjach

Partnerów interpretujemy, nie tylko jako firmy i instytucje, które są dla nas – partnerami biznesowymi. Partnerem dla nas jest również każda indywidualna osoba, która zdecydowała się powierzyć zaufanie i podjąć z nami współpracę. Uważamy, że jedynie równe relacje i wzajemny szacunek są w stanie zagwarantować najlepsze warunki współpracy i rozwoju.

 

Ciekawość i poszukiwanie nowych rozwiązań

Witalnych rozumiemy, jako osoby, które działają, mają otwarty umysł i wykazują się gotowością do stawiania odważnych kroków naprzód. Cenimy postawę osób, które poszukują nowych rozwiązań, których ciekawość i chęć poznawania prowadzi do najlepszych rezultatów oraz sukcesu biznesowego.

 

Świętuj z nami – korzystając z wyjątkowych okazji.

Bez naszych Partnerów nie znaleźlibyśmy się w tym miejscu, w którym aktualnie świętujemy swoje 20-lecie. Z tej okazji w ramach podziękowania i zachęcenia nowych Partnerów do współpracy przygotowaliśmy kilka okazji i nowości.

 
 

Rabat -20% na wszystkie szkolenia otwarte.
Zapraszamy do skorzystanua z okazji rabatowej i dołączenie do dowolnie wybranego szkolenia. Przy zapisie, na drugiej stronie formularza należy:

wpisać kod: WITALNI20, wybierz szkolenie dla Ciebie lub Twojego Zespołu.

 

Vouchery szkoleniowe -20% w limitowanej edycji wizualnej.
Jeśli wolą Państwo rozważyć udział w szkoleniu i odłożyć dezycję na później – proponujemy zakup Voucherów szkoleniowych o wartości szkolenia 1 lub 2-dniowego z rabatem -20%. Teraz w limitowanej edycji wizualnej z okazji 20-lecia firmy WITALNI.

Aby zakupić voucher: prosimy o kontakt z nami, ustalimy szczegóły.

 

 

NOWOŚĆ! Platforma Wideo Kursów WITALNI.
Z radością przedstawiamy Państwu nowo powstałą Platformę z naszymi autorskimi Wideo Kursami. Zachęcamy do zapoznania się z platformą i aktualnymi zniżkami sięgającymi nawet do -44%!


Warunki promocji „20-lecie firmy WITALNI”.

 1. Rabat „WITALNI20” -20% na wszystkie szkolenia otwarte, dotyczy dowolnie wybranego szkolenia 2-dniowego lub 1-dniowego aktualnie dostępnego w ofercie znajdującej się w Terminarzu – przejdź do Terminarza lub terminów, które zostaną dodane przed końcem promocji.
 2. Użytkownik może użyć kodu rabatowego „WITALNI20”, aby zapisać się z rabatem -20% na dowolnie wybrany termin dostępny w Terminarzu. Rabat nie ogranicza zapisu do terminów wyłącznie kwietniowych.
 3. Rabat „WITALNI20” -20% jest wielokrotnego użytku. Użytkownik może zastosować rabat w przypadku pojedynczego zapisu (zapisu 1 osoby) lub większej ilości osób korzystając z jednego formularza zapisu lub kilku.
 4. Promocja „Voucher szkoleniowy -20% w limitowanej edycji wizualnej”:
  • upoważnia do zakupu Vouchera/Voucherów o wartości wybranego szkolenia pomniejszonej o 20% rabat.
  • Voucher ma ważność 6 miesięcy od daty zakupu.
  • Voucher domyślnie jest bezimienny – z Vouchera może skorzystać każda osoba posiadająca unikalny kod Vouchera.
  • Na życzenie Klienta Voucher może być imienny i upoważniać konkretną osobę do skorzystania z Vouchera.
 5. Promocja „20-lecie firmy WITALNI” obejmująca kod rabatowy „WITALNI20”, Vouchery szkoleniowe z rabatem -20% oraz rabaty na Platformie kursy.witalni.pl rozpoczyna się dnia 08 kwietnia 2022r. o godz. 00:01 i kończy się dnia 30 kwietnia 2022r. o godz. 23:59.