(function() { var ams = document.createElement('script'); ams.type = 'text/javascript'; ams.async = true; ams.src = '//analytics.greensender.pl/scripts/js/am.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ams, s); var r = false; ams.onload = ams.onreadystatechange = function() { if (!r && (!this.readyState || this.readyState == 'complete')) { r = true; am.create("DMS6523BA53CAB84"); am.send('pageview'); } }; })();

Kompetencje Menedżerskie potwierdzenie szkolenia
12-13.12.2017

.

Uprzejmie informujemy, że szkolenie dla menedżerów w Warszawie odbędzie się zgodnie z planem. Zapraszamy Państwa do hotelu:

PUŁAWSKA RESIDENCE HOTEL*** | UL. PUŁAWSKA 361, 02-801 WARSZAWA

.

Szkolenie z zarządzania zasobami ludzkimi poprowadzi

LESZEK SERGIEL – POZNAJ TRENERA

.

Zajęcia zaczynamy o godz. 930. Szczegóły dotyczące programu szkolenia znajdziecie Państwo tutaj.


Na szkoleniu dowiecie się Państwo w jaki sposób budować relację z podwładnymi oraz jak skutecznie zbudować autorytet szefa. Zdobędziecie również wiedzę na temat technik i stylów zarządzania, delegowania oraz rozporządzania zadaniami, a ponad to poznacie najskuteczniejsze metody motywacji pracowników.


Gdyby mieli Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu przez wybrany przez Państwa sposób, który znajduje się w zakładce KONTAKT.

.

KOLEJNE TERMINY SZKOLENIA DLA MENEDŻERÓW DOSTĘPNE W TERMINARZU – SPRAWDŹ