Nasi klienci

Poniżej mogą Państwo zobaczyć naszych dotychczasowych klientów dla których organizowaliśmy szkolenia, asysty doradcze, rekrutacje oraz konsultacje coachingowe. Wielu z nich będąc zadowolonym z naszej współpracy przekazało nam pisemne referencje, które mogą Państwo znaleźć w zakładce "referencje".

Grupa RMF

Spółka akcyjna działająca od 1997 roku jako broker radiowy powiązany z radiem RMF FM. Od 2007 roku jest częścią holdingu Bauer Media Group, jednej z największych europejskich grup medialnych.

Mitsubishi Electric

Od 2007 roku działający jako Zymetric dystrybutor rozwiązań technologicznych z zakresu systemów klimatyzacyjnych Mitsubishi Electric.

Panalpina

Panalpina Polska, część międzynarodowej grupy oferującej usługi z zakresu logistyki morskiej oraz lotniczej. Laureat nagrody Lider Spedycji Air & Ocean 2015 w dziedzinie „Spedycja lotnicza i morska”.

Hotel Bania

Nowoczesny kompleks hotelowy połączony z termami oraz stokiem narciarskim położony w Białce Tatrzańskiej

Bel-Pol

Bel-Pol jest liderem dystrybucji podłóg oraz drzwi w Polsce. Główną ofertą firmy są nowoczesne i innowacyjne materiały wykończeniowe stosowane w budownictwie mieszkaniowym. Nieprzerwanie działa na rynku od 1991 roku.

Otomoto

Jednej z największych internetowych serwisów ogłoszeń motoryzacyjnych w Polsce. Działalność rozwija od 2005 roku. W ramach giełdy umożliwia zakup oraz sprzedaż pojazdów osobowych, ciężarowych, rolniczych, a także maszyn i urządzeń do różnych zastosowań.

Krispol

Fabryka z branży stolarki okiennej oraz drzwiowej. W swojej ofercie posiada również bramy wjazdowe, systemy rolet oraz żaluzji. Oprócz produkcji oferuje usługi serwisowe w ramach ogólnopolskiej sieci sprzedaży oraz autoryzowanych punktów serwisowych. Krispol jest zaangażowaną firmą w kwestie społeczne i aktywnie działa m. in. jako sponsor drużyny siatkarskiej oraz inicjatywach Szlachetna Paczka, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Nazwa firmy