(function() { var ams = document.createElement('script'); ams.type = 'text/javascript'; ams.async = true; ams.src = '//analytics.greensender.pl/scripts/js/am.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ams, s); var r = false; ams.onload = ams.onreadystatechange = function() { if (!r && (!this.readyState || this.readyState == 'complete')) { r = true; am.create("DMS6523BA53CAB84"); am.send('pageview'); } }; })();

Nowe szkolenie menedżerskie w ofercie

 

Nowe szkolenie menedżerskie w ofercie Witalnych

Każdy projekt ma swojego menedżera, od którego  zależy ostateczny efekt oraz powodzenie lub porażka zespołu. Jakie cechy musi posiadać dobry menedżer projektu? Musi być przede wszystkim skuteczny.

W ostatnich dniach nasz zespół pracował nad ostatnimi detalami nowego szkolenia. Etap projektowy dobiegł końca i dzisiaj możemy zaprezentować nowy program w naszej ofercie – Skuteczny project manager.

Kurs skierowany jest do wszystkich osób, które zarządzają projektami lub mają częściowy wpływ na ich przebieg. Program szkolenia jest połączeniem zasobów merytorycznych z warsztatem praktycznego zastosowania technik zarządzania (know-how).  Uczestnicy poznają metody pracy, m.in.: PMI, IPMA, PRINCE 2,  a także nauczą się jak tworzyć strukturę podziału prac, jak przygotować tabelę sekwencji zadań, ścieżkę krytyczną, diagramy sieciowe oraz wykres Gantta, jak korzystać z metody łańcucha krytycznego oraz macierzy odpowiedzialności. Po więcej szczegółów dotyczących programu Skutecznego project managera zapraszamy tutaj.

Kto jest autorem nowego szkolenia?

Jakub Piątek dołączył do Witalnych już jakiś czas temu. Dotychczas, jako trener i doradca realizował projekty zamknięte z zakresu zarządzania i implementowania innowacji. Z sektorem szkoleniowym związany jest od ponad 10 lat. Z jego doświadczenia skorzystało już setki osób oraz  firm m.in.: Auchan, KGHM, PGNIG, Selena. Jego styl trenerski cechuje się wytrwałym podejściem i  otwartością. Chętnie i często sięga po kreatywne metody, które pozwalają uczestnikom jego szkoleń dochodzić do zaskakujących rozwiązań przy użyciu własnego potencjału.

Więcej o Jakubie można przeczytać na jego zakładce w zespole trenerskim.

Pierwsza okazja do spotkania z trenerem będzie w październiku, gdzie 24 i 25 lipca w Gdańsku poprowadzi szkolenie z zarządzania projektami, na które mogą Państwo się zapisywać już teraz (terminarz).

 

„Żeby mieć naprawdę dobry pomysł, trzeba mieć wiele pomysłów.
Thomas Edison

Pozdrawiamy,
Zespół firmy Witalni