(function() { var ams = document.createElement('script'); ams.type = 'text/javascript'; ams.async = true; ams.src = '//analytics.greensender.pl/scripts/js/am.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ams, s); var r = false; ams.onload = ams.onreadystatechange = function() { if (!r && (!this.readyState || this.readyState == 'complete')) { r = true; am.create("DMS6523BA53CAB84"); am.send('pageview'); } }; })();

Nowości na witalni.pl

Nowosci na witalni.pl

Dzień dobry,

W ostatnim czasie część naszego zespołu dostała za zadanie odświeżyć naszą stronę. Efekty ich działań mogą już Państwo zobaczyć na własne oczy.

Zmiany objęły większość zakładek. Mamy nadzieję, że teraz będą jeszcze bardziej przejrzyste. Duże zmiany zaszły także w Bazie wiedzy, do której przeglądania zachęcamy. Oprócz zmian wizualnych wprowadziliśmy sortowanie, które ułatwi odnalezienie interesującej Państwa tematyki.

Nowością na stronie jest miejsce na Państwa recenzje szkoleń. Każdy kto miał okazję być na jednym z nich może teraz podzielić się swoimi wrażeniami. Opinia naszych klientów jest dla nas bardzo ważna. Staramy się zawsze spełniać Państwa oczekiwania i z chęcią dzielimy się opinią o naszych działaniach.

Jak ją dodać?

Wystarczy przejść na zakładkę Recenzje, która znajduje się w menu w kategorii „O firmie” lub wpisać witalni.pl/recenzje. Następnie kliknąć dodaj opinię,

Jak dodać opinię?

w formularzu wypełnić pola oraz dodać ocenę w skali 1-5 i przesłać swoją recenzję. Po akceptacji Państwa opinia zostanie opublikowana i dostępna będzie pod tym samym adresem.

Formularz dodania recenzji

W międzyczasie pracujemy nad nowościami w ofercie szkoleń otwartych, o których już wkrótce będziemy Państwa informować. Jak zawsze zachęcamy do zapisania się do naszego newslettera Witalnych, który pozwali pozostać z Nami w kontakcie.

Żeby zrealizować swoje zamiary potrzebna jest przede wszystkim ambicja, a później talent, wiedza i w końcu szczęście.
Carlos Ruiz Zafón

Pozdrawiamy,
Zespół firmy Witalni