(function() { var ams = document.createElement('script'); ams.type = 'text/javascript'; ams.async = true; ams.src = '//analytics.greensender.pl/scripts/js/am.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ams, s); var r = false; ams.onload = ams.onreadystatechange = function() { if (!r && (!this.readyState || this.readyState == 'complete')) { r = true; am.create("DMS6523BA53CAB84"); am.send('pageview'); } }; })();

Nowy trener w naszym zespole – witamy Krzysztofa Michalaka

Do Witalnych dołącza nowy trener

Tak jest, z dużym  entuzjazmem witamy w naszym zespole Krzysztofa Michalaka – trenera, doradcę i specjalistę z wieloletnim doświadczeniem, który już od lipca będzie się nim dzielił z Witalnymi.

Tym samym zespół trenerów i doradców wzbogaca się o kolejnego członka. Jesteśmy bardzo podekscytowani i życzymy wielu ciekawych i inspirujących projektów oraz wielu okazji do spotkań z Klientami na salach szkoleniowych.

Krzysztof jest wieloletnim praktykiem zarządzania sprzedażą oraz zespołami. Zajmował kluczowe stanowiska w różnych firmach, w których odpowiadał za strategiczne obszary funkcjonowania i planowania. Równocześnie w ramach jego pracy rozwijał się, jako trener, prowadząc liczne szkolenia wewnętrzne, na których pomagał pracownikom rozwijać ich kompetencje.

Obecnie aktywnie rozwija się w roli trenera oraz doradcy. Prowadzi szkolenia z zakresu sprzedaży, zarządzania ludźmi, obsługi klienta, planowania i organizowania systemu sprzedaży. Jego słuchacze mogą nie tylko rozwinąć swoje kompetencje, ale także skorzystać z dużego doświadczenia trenera, które wyróżnia się dużą wartością praktyczną.

Krzysztof to także wybitny specjalista rynku stolarki otworowej. Przez ponad dekadę swoją pracą wpływał i kształtował polski rynek stolarki okiennej. Z całą pewnością należy do grona najbardziej kompetentnych osób w branży, w której wartość sprzedaży wynosi prawie 13 mld złotych rocznie (wedłud Innpoland) i cały czas rośnie.

Pierwsza okazja do spotkania z Krzysztofem będzie już w drugiej połowie lipca w Warszawie. 25 i 26 lipca poprowadzi razem z Leszkiem Sergiel szkolenie dedykowane branży stolarki otworowej – Zarządzanie sprzedażą w salonie stolarki. Szkolenia w innych miastach są już również zaplanowane i można je sprawdzić w naszym terminarzu szkoleń (klik).

Jeżeli chcieliby Państwo dowiedzieć się czegoś więcej o Krzysztofie zachęcamy do zapoznania się z jego zakładką trenerską na naszej stronie lub konto Linkedin.

Umiejętność komunikowania się, stała się w dzisiejszym świecie towarem, za który gotów jestem płacić więcej, niż za jakikolwiek inny.
John D. Rockefeller

Pozdrawiamy,
Zespół firmy Witalni