{"@context":"https:\/\/schema.org\/","@type":"BlogPosting","mainEntityOfPage":{"@type":"WebPage","@id":"https:\/\/witalni.pl\/nowy-trener\/"},"url":"https:\/\/witalni.pl\/nowy-trener\/","headline":"Nowy trener w naszym zespole - witamy Krzysztofa Michalaka","datePublished":"2017-06-21T13:54:11+02:00","dateModified":"2017-06-21T14:13:16+02:00","publisher":{"@type":"Organization","@id":"https:\/\/witalni.pl\/#organization","name":"Witalni.pl","logo":{"@type":"ImageObject","url":"","width":600,"height":60}},"image":{"@type":"ImageObject","url":"https:\/\/witalni.pl\/wp-content\/uploads\/KM_trener_boks.jpg","width":"959","height":"357"},"articleSection":"Działalność Witalnych","keywords":"krzysztof michalak, michalak, nowości, salony okienne, szkolenia dla firm okiennych, trener, trenerzy witalnych, vetrex, vetrex sp. z o.o., witalni, witalni.pl, zarządzanie sprzedażą w salonie stolarki","description":"Nowy trener w zespole, nowe szkolenie w ofercie.","author":{"@type":"Person","name":"jakub.sergiel","url":"https:\/\/witalni.pl\/author\/jakub-sergiel\/","image":{"@type":"ImageObject","url":"https:\/\/secure.gravatar.com\/avatar\/05e07d8ec078560e97b5730f77d34618?s=96&d=mm&r=g","height":96,"width":96},"sameAs":["https:\/\/plus.google.com\/b\/102171254356512763624\/?hl=pl"]}}

Nowy trener w naszym zespole – witamy Krzysztofa Michalaka

Do Witalnych dołącza nowy trener

Tak jest, z dużym  entuzjazmem witamy w naszym zespole Krzysztofa Michalaka – trenera, doradcę i specjalistę z wieloletnim doświadczeniem, który już od lipca będzie się nim dzielił z Witalnymi.

Tym samym zespół trenerów i doradców wzbogaca się o kolejnego członka. Jesteśmy bardzo podekscytowani i życzymy wielu ciekawych i inspirujących projektów oraz wielu okazji do spotkań z Klientami na salach szkoleniowych.

Krzysztof jest wieloletnim praktykiem zarządzania sprzedażą oraz zespołami. Zajmował kluczowe stanowiska w różnych firmach, w których odpowiadał za strategiczne obszary funkcjonowania i planowania. Równocześnie w ramach jego pracy rozwijał się, jako trener, prowadząc liczne szkolenia wewnętrzne, na których pomagał pracownikom rozwijać ich kompetencje.

Obecnie aktywnie rozwija się w roli trenera oraz doradcy. Prowadzi szkolenia z zakresu sprzedaży, zarządzania ludźmi, obsługi klienta, planowania i organizowania systemu sprzedaży. Jego słuchacze mogą nie tylko rozwinąć swoje kompetencje, ale także skorzystać z dużego doświadczenia trenera, które wyróżnia się dużą wartością praktyczną.

Krzysztof to także wybitny specjalista rynku stolarki otworowej. Przez ponad dekadę swoją pracą wpływał i kształtował polski rynek stolarki okiennej. Z całą pewnością należy do grona najbardziej kompetentnych osób w branży, w której wartość sprzedaży wynosi prawie 13 mld złotych rocznie (wedłud Innpoland) i cały czas rośnie.

Pierwsza okazja do spotkania z Krzysztofem będzie już w drugiej połowie lipca w Warszawie. 25 i 26 lipca poprowadzi razem z Leszkiem Sergiel szkolenie dedykowane branży stolarki otworowej – Zarządzanie sprzedażą w salonie stolarki. Szkolenia w innych miastach są już również zaplanowane i można je sprawdzić w naszym terminarzu szkoleń (klik).

Jeżeli chcieliby Państwo dowiedzieć się czegoś więcej o Krzysztofie zachęcamy do zapoznania się z jego zakładką trenerską na naszej stronie lub konto Linkedin.

Umiejętność komunikowania się, stała się w dzisiejszym świecie towarem, za który gotów jestem płacić więcej, niż za jakikolwiek inny.
John D. Rockefeller

Pozdrawiamy,
Zespół firmy Witalni