(function() { var ams = document.createElement('script'); ams.type = 'text/javascript'; ams.async = true; ams.src = '//analytics.greensender.pl/scripts/js/am.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ams, s); var r = false; ams.onload = ams.onreadystatechange = function() { if (!r && (!this.readyState || this.readyState == 'complete')) { r = true; am.create("DMS6523BA53CAB84"); am.send('pageview'); } }; })();

Premiera szkolenia „W roli głównej: negocjator”

 

Trener Dawid podczas szkolenia 🙂

Za nami premiera szkolenia W roli głównej: Negocjator

17-18 maja we Wrocławiu po raz pierwszy zorganizowaliśmy szkolenie W roli głównej: negocjator, według programu opracowanego przez, trenera Witalnych. Program to połączenie wieloletniego, praktycznego doświadczenia Dawida i wiedzy z dziedziny negocjacji. Uczestnicy wyruszyli w podróż po stanach ego, stanęli naprzeciwko siebie mierząc się z różnymi strategiami negocjacyjnymi, a efektem ich zmagań są nowe kompetencje i przećwiczone na warsztatach – umiejętności! Potwierdzają to pierwsze opinie:

„Miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu pt. „W roli głównej: Negocjator” we Wrocławiu w dniach 17-18/05/2017 r. Bardzo dobrze przeprowadzone szkolenie/warsztaty + dużo wiedzy do wykorzystania w praktyce. Polecam, ze względu na prowadzącego, który stworzył świetną atmosferę sprzyjającą podnoszeniu kompetencji.”

 

Paweł Szponik | Przedstawiciel Handlowy | CzeMar Sp. z o.o.

„Nie ważne kim jesteś, jaka jest Twoja osobowość – z negocjacjami spotykasz się każdego dnia – świadomie lub nie. Każdemu z nas przychodzi stawać w tej sytuacji. Nawet jeśli nie czujesz się z tym komfortowo to możesz nauczyć się, jak wejść w rolę negocjatora i osiągać swoje korzyści w kontaktach z innymi.”

Negocjator to dwudniowy program – połączenie seminarium oraz warsztatów. Pierwszego dnia uczestnicy zdobywają wszystkie potrzebne informacje, które popierane są przykładami z rzeczywistych sytuacji i zdarzeń. Drugi dzień to część warsztatowa podczas, której poznana wiedza wykorzystywana jest w licznych scenach symulowanych oraz zadaniach grupowych.

 

Pierwsza grupa, która miała okazje wziąć udział w treningu przeszła przez szkolenie ze świetnym rezultatem. Ich opinie na temat szkolenia możecie zobaczyć klikając tutaj (na dole strony). Dziękujemy za żywiołową interakcję oraz zaufanie. Mamy nadzieję, że uzyskane zdolności na szkoleniu przełożą się na szybkie i najlepsze rezultaty.

Kolejny termin już pod koniec maja

30-31 maja zapraszamy na kolejne szkolenie z negocjacji – tym razem w Krakowie (zobacz). Lista jest już prawie zamknięta, dlatego jednocześnie zaczynamy pracę nad kolejnymi datami szkolenia w innych miastach.