{"@context":"https:\/\/schema.org\/","@type":"BlogPosting","mainEntityOfPage":{"@type":"WebPage","@id":"https:\/\/witalni.pl\/promocja-lipiec-30\/"},"url":"https:\/\/witalni.pl\/promocja-lipiec-30\/","headline":"Tylko w lipcu promocja -30% na wszystkie szkolenia w ofercie!","datePublished":"2019-06-28T09:28:31+02:00","dateModified":"2021-12-22T11:29:58+01:00","publisher":{"@type":"Organization","@id":"https:\/\/witalni.pl\/#organization","name":"Witalni.pl","logo":{"@type":"ImageObject","url":"","width":600,"height":60}},"articleSection":"Akcje promocyjne","keywords":"letnia promocja, promocja, promocje, promocje na kursy, promocje na szkolenia, szkolenia na promocji, tanie kursy, tanie szkolenia, Zniżka, Zniżki","description":"Promocja wakcyjna","author":{"@type":"Person","name":"Michał","url":"https:\/\/witalni.pl\/author\/michal-olender\/","image":{"@type":"ImageObject","url":"https:\/\/secure.gravatar.com\/avatar\/a7107bcafe90d5d4515f5a093e267c62?s=96&d=mm&r=g","height":96,"width":96}}}

Tylko w lipcu promocja -30% na wszystkie szkolenia w ofercie!

Zaplanuj ścieżkę szkoleniową z Witalnymi i zainwestuj w rozwój – w lipcu zrobisz to taniej, bo z rabatem-30%!

Lato w pełni z Witalnymi! ☀ Wykorzystaj ten czas i pomyśl o sobie lub swojej firmie, zaplanuj w jakich wydarzeniach biznesowych weźmiesz udział. Już w pierwszych dniach września, ponownie startujemy z intensywnym sezonem szkoleniowym. W związku z tym, przez cały lipiec, zapisując się na dowolne warsztaty i szkolenia realizowane od września do końca grudnia 2019r zyskasz zniżkę w wysokości 30%. Zapraszamy do wyboru szkoleń dla siebie lub swoich pracowników i zaplanowanie ścieżki rozwojowej na drugą połowę roku 2019r.

 

Szkolenia, kursy i warsztaty na promocji – jak skorzystać ze zniżki?

Zniżce podlegają wszystkie szkolenia realizowane w formie otwartej (bez względu czy są one 2-dniowe, czy 1-dniowe, a nawet 6 godzinne). Pamiętaj również, że kupon nie ma ograniczenia ilościowego – z rabatów może skorzystać dowolna liczba osób.

Sprawdź aktualne, zaplanowane terminy szkoleń otwartych. Wybierz szkolenie i datę, która najbardziej Tobie odpowiada.

Przeglądając terminarz szkoleń otwartych, w łatwy sposób możesz przejść do szczegółów szkolenia, gdzie znajdziesz: szczegółowy program i zakres tematyczny poruszany na szkoleniu, warunki organizacyjne, metody szkoleniowe oraz sylwetki trenerskie. Wystarczy kliknąć w tytuł konkretnego szkolenia. Poznaj nasze szkolenia bliżej!

Jeśli już zdecydowałeś, które szkolenie interesuje Cię najbardziej, przyszedł czas na zapis na szkolenie i skorzystanie ze zniżki! Postępuj zgodnie z poniższą instrukcją.

1.

Wybierz dowolne szkolenie otwarte z naszego terminarza szkoleń.

2.

Podczas rejestracji na wybrane wydarzenie (w drugim etapie zamówienia) aktywuj kod rabatowy „LIPIEC30” i potwierdź zamówienie.

3.

Dołącz do wybranych szkoleń ze zniżką -30%!

Regulamin i warunki skorzystania ze zniżki.

  • Aby skorzystać z oferty należy dokonać rejestracji na szkolenie, aktywować kupon i opłacić zamówienie w przeciągu 7 dni od rejestracji na wybrane szkolenie.
  • Oferta uwzględnia wszystkie szkolenia, natomiast promocja szczególnie korzystna jest przy wyborze szkoleń 2-dniowych, których nominalna wartość wynosi 1400,00 – 2000,00 zł netto.
  • Jedna osoba (firma / podmiot) może zapisać dowolną liczbę osób wykorzystując kod kilkukrotnie.
  • Kupon ważny jest od 01.07.2019r. od godz.00:01 do 31.07.2019r. do godz. 23:59.

Często zadawane pytania (FAQ).

Czy trzeba korzystać z płatności online?

Z oferty możesz skorzystać również kontaktując się z nami mailowo lub telefonicznie – w takiej sytuacji, przygotujemy dla Ciebie fakturę pro-formę / fakturę VAT.

Gdzie mogę znaleźć dostępne szkolenia?

Wszystkie szkolenie zaplanowane na przyszły rok dostępne są w naszym terminarzu. Pełną ofertę szkoleń znajdziesz też – o w tej zakładce.

Chciałbym zaplanować szkolenie wewnątrz-firmowe, tylko dla mojego zespołu, czy mogę skorzystać z promocji?

Letnia promocja „lipiec30” nie obowiązuje na szkolenia w formie zamkniętej. Jeśli chciałbyś zorganizować szkolenie w takiej formie, dopasowanej specjalnie tylko dla Ciebie i Twojego zespołu – skontaktuj się z nami, wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie!

Skorzystaj z pomocy naszego doradcy!

Katarzyna Sergiel

Katarzyna Sergiel
doradca ds. szkoleń
+48 690 305 858

Wyślij maila