{"@context":"https:\/\/schema.org\/","@type":"Article","mainEntityOfPage":{"@type":"WebPage","@id":"https:\/\/witalni.pl\/promocje-kompetencje-menedzerskie\/"},"url":"https:\/\/witalni.pl\/promocje-kompetencje-menedzerskie\/","headline":"Promocje: Kompetencje Menedżerskie","datePublished":"2023-01-25T16:10:19+01:00","dateModified":"2023-02-01T14:21:40+01:00","publisher":{"@type":"Organization","@id":"https:\/\/witalni.pl\/#organization","name":"Witalni.pl","logo":{"@type":"ImageObject","url":"","width":600,"height":60}},"description":"> WRÓĆ DO PROGRAMU SZKOLENIA KOMPETENCJE MENEDŻERSKIE > WRÓĆ DO TERMINARZA SZKOLEŃ OTWARTYCH Aktualne promocje na szkolenie otwarte: Kompetencje Menedżerskie Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi zniżkami, które obejmują terminy szkoleń otwartych (online i stacjonarnie) programu Kompetencje Menedżerskie.   Mniej niż 30 dni Jeśli docelowy termin realizacji szkolenia otwartego","author":{"@type":"Person","name":"Michał","url":"https:\/\/witalni.pl\/author\/michal-olender\/","image":{"@type":"ImageObject","url":"https:\/\/secure.gravatar.com\/avatar\/a7107bcafe90d5d4515f5a093e267c62?s=96&d=mm&r=g","height":96,"width":96}}}

> WRÓĆ DO PROGRAMU SZKOLENIA KOMPETENCJE MENEDŻERSKIE

> WRÓĆ DO TERMINARZA SZKOLEŃ OTWARTYCH

Aktualne promocje na szkolenie otwarte:

Kompetencje Menedżerskie

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi zniżkami, które obejmują terminy szkoleń otwartych (online i stacjonarnie) programu Kompetencje Menedżerskie.

 

Mniej niż 30 dni

Jeśli docelowy termin realizacji szkolenia otwartego jest mniej niż za 30 dni, w Terminarzu naliczy się automatyczna zniżka -100 PLN netto. Zniżka dotyczy pojedynczego zapisu na szkolenie, co oznacza, że jeśli zapiszesz przykładowo 2 osoby, zniżka podwoi się naliczając łącznie -200 PLN netto rabatu na łączny zapis. Promocja „Mniej niż 30” nie łączy się ze zniżką „2 lub więcej”.


 

2 lub więcej

Zapisz 2 lub więcej Uczestników na wybrany termin i zyskaj rabat od wartości nominalnej szkolenia. Jeśli zapiszesz przykładowo 3 osoby, od wartości nominalnej pojedynczego zapisu zostanie odjęte 200 zł netto, co łącznie przyniesie 600 zł łącznej oszczędności. Promocja „2 lub więcej” nie łączy się z promocją „Mniej niż 30”.

Aby skorzystać ze zniżki skontaktuj się z nami. Poprosimy o wskazanie interesującego terminu oraz wybranej lokalizacji szkolenia. Na wskazany podczas rozmowy adres e-mail prześlemy formularz zapisu, który następnie należy odesłać wypełniony (elektronicznie lub jako skan).

Skorzystaj z pomocy naszego doradcy

Jeśli pojawiły się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości jak skorzystać z wybranej zniżki, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z naszym doradcą, który z przyjemnością objaśni istotne dla Ciebie kwestie.

 

Katarzyna Sergiel

Katarzyna Sergiel
doradca ds. szkoleń
71 757 52 19

Wyślij maila