(function() { var ams = document.createElement('script'); ams.type = 'text/javascript'; ams.async = true; ams.src = '//analytics.greensender.pl/scripts/js/am.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ams, s); var r = false; ams.onload = ams.onreadystatechange = function() { if (!r && (!this.readyState || this.readyState == 'complete')) { r = true; am.create("DMS6523BA53CAB84"); am.send('pageview'); } }; })();

> WRÓĆ DO PROGRAMU SZKOLENIA MISTRZ SPRZEDAŻY

> WRÓĆ DO TERMINARZA SZKOLEŃ OTWARTYCH

Aktualne promocje na szkolenie otwarte:

Mistrz Sprzedaży

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi zniżkami, które obejmują terminy szkoleń otwartych (online i stacjonarnie) programu Mistrz Sprzedaży.

 

Mniej niż 30 dni

Jeśli docelowy termin realizacji szkolenia otwartego jest mniej niż za 30 dni, w Terminarzu naliczy się automatyczna zniżka -100 PLN netto. Zniżka dotyczy pojedynczego zapisu na szkolenie, co oznacza, że jeśli zapiszesz przykładowo 2 osoby, zniżka podwoi się naliczając łącznie -200 PLN netto rabatu na łączny zapis. Promocja „Mniej niż 30” nie łączy się ze zniżką „2 lub więcej”.


 

2 lub więcej

Zapisz 2 lub więcej Uczestników na wybrany termin i zyskaj rabat od wartości nominalnej szkolenia. Jeśli zapiszesz przykładowo 3 osoby, od wartości nominalnej pojedynczego zapisu zostanie odjęte 200 zł netto, co łącznie przyniesie 600 zł łącznej oszczędności. Promocja „2 lub więcej” nie łączy się z promocją „Mniej niż 30”.

Aby skorzystać ze zniżki skontaktuj się z nami. Poprosimy o wskazanie interesującego terminu oraz wybranej lokalizacji szkolenia. Na wskazany podczas rozmowy adres e-mail prześlemy formularz zapisu, który następnie należy odesłać wypełniony (elektronicznie lub jako skan).

Skorzystaj z pomocy naszego doradcy

Jeśli pojawiły się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości jak skorzystać z wybranej zniżki, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z naszym doradcą, który z przyjemnością objaśni istotne dla Ciebie kwestie.

 

Katarzyna Sergiel

Katarzyna Sergiel
doradca ds. szkoleń
71 757 52 19

Wyślij maila