(function() { var ams = document.createElement('script'); ams.type = 'text/javascript'; ams.async = true; ams.src = '//analytics.greensender.pl/scripts/js/am.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ams, s); var r = false; ams.onload = ams.onreadystatechange = function() { if (!r && (!this.readyState || this.readyState == 'complete')) { r = true; am.create("DMS6523BA53CAB84"); am.send('pageview'); } }; })();

Rekrutacja pracowników – przebieg, metody, wskazówki

Rekrutacja to jeden z podstawowych procesów firmowych, którego celem jest pozyskanie pracowników o konkretnych umiejętnościach i doświadczeniu. Nawiązanie współpracy z osobami, które spełniają określone wymagania, może przyczynić się do rozwoju firmy. Oto kilka wskazówek dotyczących przebiegu standardowej rekrutacji oraz najpopularniejszych metod selekcji kandydatów.

Czytaj dalej

Sztuczna inteligencja, a social media marketing — doskonalenie strategii z wykorzystaniem AI

Marketing w mediach społecznościowych przeszedł długą drogę od prostego udostępniania postów. Wraz z rozwojem technologii narzędzia i techniki marketingowe ewoluowały, pozwalając markom na bardziej skuteczne i precyzyjne docieranie do swoich odbiorców.

Czytaj dalej

Kto musi złożyć VAT OSS?

W związku z prężnym rozwojem handlu międzynarodowego Unia Europejska wprowadziła pewne regulacje ułatwiające rozliczenia podatku VAT.

Czytaj dalej

Dla kogo B2B jest najlepszym rozwiązaniem?

Czym dokładnie jest umowa B2B (business-to-business)? Wyjaśniamy...

Czytaj dalej

Nauka przez całe życie – zaleta w Twoim CV

Znane wszystkim powiedzenie „człowiek uczy się przez całe życie” znajduje odzwierciedlenie nie tylko w życiu osobistym, ale przede wszystkim zawodowym. Co ma wspólnego lifelong learning z pisaniem CV?

Czytaj dalej

Dlaczego warto poznać zestaw narzędzi do social mediów NapoleonCat?

Efektywne i komfortowe zarządzanie wszystkimi profilami w social mediach stanowi klucz do rozwoju swojej marki i zyskania przewagi w bardzo konkurencyjnej branży e-commerce. Dlatego też jednym z czynników ułatwiających nam sprawne promowanie swojego biznesu jest narzędzie NapoleonCat.

Czytaj dalej

Jak wybrać odpowiednią domenę? Skorzystaj z porad specjalistów!

Domena internetowa jest twoją wizytówką w sieci. Dobrze dobrana pomoże ci w prowadzeniu biznesu czy budowaniu marki osobistej. Jak jednak w gąszczu internetowych adresów wybrać ten właściwy? Sprawdź, co radzą eksperci.

Czytaj dalej

Ile naprawdę kosztuje założenie własnej działalności? Realne koszty

Prowadzenie działalności gospodarczej to rozwiązanie, które wybiera wiele osób mających dość pracy na etacie. Rozważasz założenie własnej firmy, ale nie wiesz, na jaki wydatek się przygotować? Sprawdź, ile kosztuje tzw. przejście na swoje i jakich formalności należy dopełnić w czasie tego procesu.

Czytaj dalej

O czym pamiętać przed podpisaniem umowy z nowym partnerem biznesowym?

Poszerzanie współpracy biznesowej to jeden z nieodzownych elementów rozwoju firmy. Aby zminimalizować ryzyko podpisania kontraktu z nieuczciwym podmiotem, warto już na starcie precyzyjnie prześwietlić potencjalnego kontrahenta. Jak to zrobić? Podpowiadamy.

Czytaj dalej

Komputer do pracy zdalnej – co ma znaczenie podczas zakupu?

Na co warto zwrócić uwagę, kupując komputer do użytku domowego, a zarazem służbowego? Wiele zależy od tego, jakiego rodzaju pracę wykonujesz.

Czytaj dalej

Chcesz zacząć pracę w handlu? Zobacz, jakie kursy mogą być pomocne!

Garść przydatnych informacji dla tych, którzy chcieliby się związać z branżą handlową.

Czytaj dalej

Pozycjonowanie stron internetowych – najczęściej zadawane pytania

Wciąż jednak wśród przedsiębiorców pokutuje fałszywe przekonanie, że pozycjonowanie jest nieskuteczne, a w dodatku czasochłonne. Ile w tym prawdy?

Czytaj dalej