(function() { var ams = document.createElement('script'); ams.type = 'text/javascript'; ams.async = true; ams.src = '//analytics.greensender.pl/scripts/js/am.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ams, s); var r = false; ams.onload = ams.onreadystatechange = function() { if (!r && (!this.readyState || this.readyState == 'complete')) { r = true; am.create("DMS6523BA53CAB84"); am.send('pageview'); } }; })();

Koncepcja L&D (Learning and Development)

Rozwój kompetencji pracowników, to przede wszystkim policzalna inwestycja. Szkolenia, to jedna z form rozwoju, która przynosi znaczne korzyści jeżeli są wynikiem systematycznego, uporządkowanego procesu a nie działaniem jedynie akcyjnym.

Czytaj dalej

Nauka przez całe życie – zaleta w Twoim CV

Znane wszystkim powiedzenie „człowiek uczy się przez całe życie” znajduje odzwierciedlenie nie tylko w życiu osobistym, ale przede wszystkim zawodowym. Co ma wspólnego lifelong learning z pisaniem CV?

Czytaj dalej

Jak poprawić swój poziom angielskiego?

W dobie globalizacji i międzynarodowej komunikacji, znajomość języka angielskiego stała się kluczowym elementem rozwoju osobistego i zawodowego. Dla wielu osób, które już posiadają podstawową wiedzę językową, powstaje pytanie: jak skutecznie podnieść swój poziom angielskiego? Oto kilka sprawdzonych strategii, które mogą pomóc w osiągnięciu płynności językowej oraz ulepszeniu umiejętności komunikacyjnych. Ustal cele językowe Pierwszym krokiem do […]

Czytaj dalej

Przykładowy plan marketingowy – jak go stworzyć?

Przykładowy plan marketingowy – jak go stworzyć? Żeby rozwinąć swój biznes, potrzebujesz planu działania, który krok po krok pozwoli Ci zrealizować ten ambitny cel. Służy do tego plan marketingowy. Jeśli zastanawiasz się, jak go stworzyć, dobrze trafiłeś, bo wytłumaczymy Ci to dokładnie! Plan marketingowy – co to takiego? To dokument, które określa strategię marketingową firmy. […]

Czytaj dalej

Rekrutacja pracowników – przebieg, metody, wskazówki

Rekrutacja to jeden z podstawowych procesów firmowych, którego celem jest pozyskanie pracowników o konkretnych umiejętnościach i doświadczeniu. Nawiązanie współpracy z osobami, które spełniają określone wymagania, może przyczynić się do rozwoju firmy. Oto kilka wskazówek dotyczących przebiegu standardowej rekrutacji oraz najpopularniejszych metod selekcji kandydatów.

Czytaj dalej

Sztuczna inteligencja, a social media marketing — doskonalenie strategii z wykorzystaniem AI

Marketing w mediach społecznościowych przeszedł długą drogę od prostego udostępniania postów. Wraz z rozwojem technologii narzędzia i techniki marketingowe ewoluowały, pozwalając markom na bardziej skuteczne i precyzyjne docieranie do swoich odbiorców.

Czytaj dalej

Kto musi złożyć VAT OSS?

W związku z prężnym rozwojem handlu międzynarodowego Unia Europejska wprowadziła pewne regulacje ułatwiające rozliczenia podatku VAT.

Czytaj dalej

Dla kogo B2B jest najlepszym rozwiązaniem?

Czym dokładnie jest umowa B2B (business-to-business)? Wyjaśniamy...

Czytaj dalej

Nauka przez całe życie – zaleta w Twoim CV

Znane wszystkim powiedzenie „człowiek uczy się przez całe życie” znajduje odzwierciedlenie nie tylko w życiu osobistym, ale przede wszystkim zawodowym. Co ma wspólnego lifelong learning z pisaniem CV?

Czytaj dalej

Dlaczego warto poznać zestaw narzędzi do social mediów NapoleonCat?

Efektywne i komfortowe zarządzanie wszystkimi profilami w social mediach stanowi klucz do rozwoju swojej marki i zyskania przewagi w bardzo konkurencyjnej branży e-commerce. Dlatego też jednym z czynników ułatwiających nam sprawne promowanie swojego biznesu jest narzędzie NapoleonCat.

Czytaj dalej

Jak wybrać odpowiednią domenę? Skorzystaj z porad specjalistów!

Domena internetowa jest twoją wizytówką w sieci. Dobrze dobrana pomoże ci w prowadzeniu biznesu czy budowaniu marki osobistej. Jak jednak w gąszczu internetowych adresów wybrać ten właściwy? Sprawdź, co radzą eksperci.

Czytaj dalej

Ile naprawdę kosztuje założenie własnej działalności? Realne koszty

Prowadzenie działalności gospodarczej to rozwiązanie, które wybiera wiele osób mających dość pracy na etacie. Rozważasz założenie własnej firmy, ale nie wiesz, na jaki wydatek się przygotować? Sprawdź, ile kosztuje tzw. przejście na swoje i jakich formalności należy dopełnić w czasie tego procesu.

Czytaj dalej