Szkolenia 2018 – nowe tematy szkoleń i nowe terminy

Szkolenia w 2018 – poznaj nowe tematy szkoleń otwartych zaplanowanych na 2018

Miło nam poinformować, że z początkiem roku 2018 zaktualizowaliśmy kalendarz szkoleń otwartych. W terminarzu na 2018r, pojawiło się kilka nowości min. szkolenie z kreatywności – „Otwórz się na innowacje” autorstwa Andrzeja Bernardyna, a także szkolenie dla menedżerów z zakresu rekrutacji oraz nowy warsztat „Delegowanie zadań” autorstwa Małgorzaty Wojciechowskiej. Dotychczas dostępne jedynie w formie zamkniętej – warsztaty zarządzania stresem – po raz pierwszy uruchomiliśmy również w formie otwartej (najbliższy termin pod koniec lutego w Warszawie) – warsztaty poprowadzi Psycholog Beata Niedzballa.

Nowa funkcjonalność – możliwość pobierania terminarza w PDF

Dla ułatwienia i wygody, do terminarza dodaliśmy nową funkcjonalność – możliwosć wyeksportowania całego kalendarza szkoleń do formatu PDF i wydrukowania. Dodatkowo, wybierając określony filtr, mogą Państwo wydrukować jedynie szkolenia wybranego Trenera, lub np. wszystkie terminy w danym mieście.

szkolenia 2018

Nowe miasta w kalendarzu – Katowice i Opole

Po raz pierwszy w kalendarzu pojawiły się dwa nowe miasta: Katowice i Opole – zachęcamy również do sprawdzenia terminów szkoleń w tych lokalizacjach.