{"@context":"https:\/\/schema.org\/","@type":"BlogPosting","mainEntityOfPage":{"@type":"WebPage","@id":"https:\/\/witalni.pl\/szkolenie-u-witalnych\/"},"url":"https:\/\/witalni.pl\/szkolenie-u-witalnych\/","headline":"Zamów szkolenie w naszej sali konferencyjnej","datePublished":"2019-11-12T15:37:34+01:00","dateModified":"2019-11-12T16:31:11+01:00","publisher":{"@type":"Organization","@id":"https:\/\/witalni.pl\/#organization","name":"Witalni.pl","logo":{"@type":"ImageObject","url":"","width":600,"height":60}},"articleSection":"Działalność Witalnych","description":"Zrealizuj szkolenie w naszej siedzibie - sala konferencyjna oraz pełny catering GRATIS! ","author":{"@type":"Person","name":"jakub.sergiel","url":"https:\/\/witalni.pl\/author\/jakub-sergiel\/","image":{"@type":"ImageObject","url":"https:\/\/secure.gravatar.com\/avatar\/05e07d8ec078560e97b5730f77d34618?s=96&d=mm&r=g","height":96,"width":96},"sameAs":["https:\/\/plus.google.com\/b\/102171254356512763624\/?hl=pl"]}}

Zamów szkolenie w naszej sali konferencyjnej

SALA SZKOLENIOWA ORAZ PEŁNY CATERING GRATIS

Serdecznie zapraszamy Państwa do zrealizowania dowolnego szkolenia z naszej oferty w siedzibie Witalnych we Wrocławiu. Dysponujemy w pełni przystosowaną salą konferencyjną o powierzchni 45m2, która z łatwością pomieści grupę do 20 osób w ustawieniu w formie podkowy (U). W przypadku realizacji szkolenia, wynajęcie naszej sali (45m2) nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

Jeśli chcieliby Państwo zrealizować z nami konferencję / wykład nawet na 40-60 osób – jest to również możliwe, dysponujemy drugą, większą salą konferencyjną o powierzchni ok. 100m2.

W ramach podziękowania za organizację szkolenia z naszą firmą i w naszej siedzibie, inwestycje związne z cateringiem, napojami zimnymi/ciepłymi, obiadami dla uczestników bedą leżeć po naszej stronie.

CO ZYSKUJĄ PAŃSTWO REALIZUJĄC SZKOLENIE W NASZEJ SIEDZIBIE WE WROCŁAWIU?

Sala

Korzystają Państwo z naszej sali konferencyjnej, która jest w pełni przystosowana do prowadzenia szkoleń i warsztatów.

Słodkosci

W ramach szkolenia zapewniamy przerwy kawowe, pyszne przękąski i słodkości z pobliskiej cukiernii.

Obiad

Zapewniamy obiady dla każdego uczestnika w restuaracji w budynku (przerwa lunchowa)

Oszczędnosci

Nie ponoszą Państwo dodatkowych kosztów związanych z wynajęciem sali szkoleniowej (ceny wynajęcia sali w hotelu lub ośrodku konferencyjnym, to nawet ok. 350-700 zl za 1 dzień wynajmu)

organizacja

Nie muszą zajmować się Państwo organizacją szkolenia i np. adaptować wybranego pomieszczenia na szkolenie w swojej firmie. (wszystkim zajmiemy sie MY)

Zapłać Później

Jeśli są Państwo z poza Wrocławia, mogą Państwo zrealizować szkolenie wyjazdowe połączone z miłym spędzeniem wolnego czasu np. z wieczorną integracją / zwiedzaniem atrakacji Wrocławia.


ZAMÓW DOWOLNE SZKOLENIE W FORMIE ZAMKNIĘTEJ I ZREALIZUJ JE DLA SWOJEGO ZESPOŁU W SIEDZIBIE NASZEJ FIRMY.
SALA SZKOLENIOWA ORAZ PEŁNY CATERING – GRATIS!

JAK ZAMÓWIĆ SZKOLENIE ZAMKNIĘTĘ I ZREALIZOWAĆ JE W NASZEJ SIEDZIBIE?

Wybierz Szkolenie

1.

Wybierają Pańśtwo dowolne szkolenie z naszej oferty lub przesyłają zapytanie o dowolną tematykę na biuro@witalni.pl – mogą Państwo zrealizowac dowolną liczbę sesji / dni szkoleniowych.

Skontaktuj sie

2.

Kontaktują się Państwo z nami po przez email, formularz kontaktoy lub telefon – nasz konsultant / trener skontaktuje się z Państwem i w zależności od potrzeb umówi się na spotkanie lub zbada potrzeby szkoleniowe.

Podpisz umowę

3.

Podpisują Państwo zlecenie na realizacje szkolenia – my zajmujemy się realizacją szkolenia od strony organizacyjnej oraz merytorycznej. Po zrealizowanym szkoleniu, wystawiamy dla Państwa fakturę VAT.

Masz pytania związane z realizacją szkolenia w naszej siedzbie? Chcialbyś skorzystać z oferty? Nie czekaj, wypełnij formularz lub napisz do nas!

WYBIERZ OFERTĘ „SALA I CATERING GRATIS”

Skontaktuj się z naszym doradcą