(function() { var ams = document.createElement('script'); ams.type = 'text/javascript'; ams.async = true; ams.src = '//analytics.greensender.pl/scripts/js/am.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ams, s); var r = false; ams.onload = ams.onreadystatechange = function() { if (!r && (!this.readyState || this.readyState == 'complete')) { r = true; am.create("DMS6523BA53CAB84"); am.send('pageview'); } }; })();

Zamów szkolenie w naszej sali konferencyjnej

SALA SZKOLENIOWA ORAZ PEŁNY CATERING GRATIS

Serdecznie zapraszamy Państwa do zrealizowania dowolnego szkolenia z naszej oferty w siedzibie Witalnych we Wrocławiu. Dysponujemy w pełni przystosowaną salą konferencyjną o powierzchni 45m2, która z łatwością pomieści grupę do 20 osób w ustawieniu w formie podkowy (U). W przypadku realizacji szkolenia, wynajęcie naszej sali (45m2) nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

Jeśli chcieliby Państwo zrealizować z nami konferencję / wykład nawet na 40-60 osób – jest to również możliwe, dysponujemy drugą, większą salą konferencyjną o powierzchni ok. 100m2.

W ramach podziękowania za organizację szkolenia z naszą firmą i w naszej siedzibie, inwestycje związne z cateringiem, napojami zimnymi/ciepłymi, obiadami dla uczestników bedą leżeć po naszej stronie.

CO ZYSKUJĄ PAŃSTWO REALIZUJĄC SZKOLENIE W NASZEJ SIEDZIBIE WE WROCŁAWIU?

Sala

Korzystają Państwo z naszej sali konferencyjnej, która jest w pełni przystosowana do prowadzenia szkoleń i warsztatów.

Słodkosci

W ramach szkolenia zapewniamy przerwy kawowe, pyszne przękąski i słodkości z pobliskiej cukiernii.

Obiad

Zapewniamy obiady dla każdego uczestnika w restuaracji w budynku (przerwa lunchowa)

Oszczędnosci

Nie ponoszą Państwo dodatkowych kosztów związanych z wynajęciem sali szkoleniowej (ceny wynajęcia sali w hotelu lub ośrodku konferencyjnym, to nawet ok. 350-700 zl za 1 dzień wynajmu)

organizacja

Nie muszą zajmować się Państwo organizacją szkolenia i np. adaptować wybranego pomieszczenia na szkolenie w swojej firmie. (wszystkim zajmiemy sie MY)

Zapłać Później

Jeśli są Państwo z poza Wrocławia, mogą Państwo zrealizować szkolenie wyjazdowe połączone z miłym spędzeniem wolnego czasu np. z wieczorną integracją / zwiedzaniem atrakacji Wrocławia.


ZAMÓW DOWOLNE SZKOLENIE W FORMIE ZAMKNIĘTEJ I ZREALIZUJ JE DLA SWOJEGO ZESPOŁU W SIEDZIBIE NASZEJ FIRMY.
SALA SZKOLENIOWA ORAZ PEŁNY CATERING – GRATIS!

JAK ZAMÓWIĆ SZKOLENIE ZAMKNIĘTĘ I ZREALIZOWAĆ JE W NASZEJ SIEDZIBIE?

Wybierz Szkolenie

1.

Wybierają Pańśtwo dowolne szkolenie z naszej oferty lub przesyłają zapytanie o dowolną tematykę na biuro@witalni.pl – mogą Państwo zrealizowac dowolną liczbę sesji / dni szkoleniowych.

Skontaktuj sie

2.

Kontaktują się Państwo z nami po przez email, formularz kontaktoy lub telefon – nasz konsultant / trener skontaktuje się z Państwem i w zależności od potrzeb umówi się na spotkanie lub zbada potrzeby szkoleniowe.

Podpisz umowę

3.

Podpisują Państwo zlecenie na realizacje szkolenia – my zajmujemy się realizacją szkolenia od strony organizacyjnej oraz merytorycznej. Po zrealizowanym szkoleniu, wystawiamy dla Państwa fakturę VAT.

Masz pytania związane z realizacją szkolenia w naszej siedzbie? Chcialbyś skorzystać z oferty? Nie czekaj, wypełnij formularz lub napisz do nas!

WYBIERZ OFERTĘ „SALA I CATERING GRATIS”

Skontaktuj się z naszym doradcą