(function() { var ams = document.createElement('script'); ams.type = 'text/javascript'; ams.async = true; ams.src = '//analytics.greensender.pl/scripts/js/am.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ams, s); var r = false; ams.onload = ams.onreadystatechange = function() { if (!r && (!this.readyState || this.readyState == 'complete')) { r = true; am.create("DMS6523BA53CAB84"); am.send('pageview'); } }; })();

Trenferencja 2.0 – Ogólnopolska Konferencja Trenerów
8-9/09/2018, Wrocław

WITALNI PARTNEREM TRENFERENCJI 2.0

Po zakończonej ogromnym sukcesem pierwszej edycji, Trenferencja startuje w nowym, jeszcze lepszym wydaniu. Łącznie zostanie przeprowadzonych 24 warsztatów, a w całym wydarzeniu weźmie udział ok. 150 trenerów z całej Polski. W trosce o wygodę gości eventu, warsztaty będą przeprowadzone równolegle w 6 różnych salach i to Ty decydujesz co interesuje Ciebie bardziej i czego masz ochotę posłuchać. Jeżeli jednak zainteresują Cię kilka tematów, nic straconego, ponieważ  za dodatkową opłatą otrzymasz profesjonalne materiały wideo z odbytych warsztatów. Zostaną również otworzone 2 panele dyskusyjne, podczas których trenerzy przeprowadzą krótkie badania i mini-eksperymenty, abyś mógł doświadczyć wiedzy bardziej, wysłuchać ciekawych przemyśleń trenerów-ekspertów, a zebrane materiały wykorzystać w praktyce w swojej działalności.

 

PANEL EKSPERCKI LESZKA SERGIEL – współwłaściciela firmy Witalni.pl

Podczas Trenferencji, jednym z wartościowych paneli eksperckich, będzie panel Leszka, który zatytułowany jest:

„Szanse, zagrożenia, pułapki i inne aspekty budowania firmy szkoleniowej
– Historia osób tworzących firmę Witalni”

Będzie to wyjątkowy warsztat, na którym Leszek podzieli się ogromnym doświadczeniem i wiedzą, bazując na prawdziwej historii działalności naszej firmy. Uchyli rąbka tajemnicy, jak firma Witalni zmagała się z trudnościami na rynku szkoleniowym oraz jak nieustannie dążyła do utrzymania pozycji, wzmacniając jakość szkoleń. Odpowie również na często pojawiające się w głowach właścicieli firm szkoleniowych pytania:

  • Dlaczego firmy pojawiają się i znikają?
  • Jak zmienił się rynek usług szkoleniowych przez ostatnie kilkanaście lat?
  • Jak budować dobre, długotrwałe relacje z klientami?
  • Jakie błędy popełniłem jako właściciel biznesu szkoleniowego i czego się z nich nauczyłem?
  • Co według mnie jest w biznesie najważniejsze?

 

Tylko raz do roku dzieją się we Wrocławiu prawdziwe trenerskie cuda. Jeśli chcesz być ich świadkiem, przeżyć niesamowitą przygodę, poznać wspaniałych ludzi i zdobyć cenny know-how od ekspertów – gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w TRENFERENCJI – ogólnopolskiej konferencji trenerów, która odbędzie się 8-9 września 2018 r. we Wrocławiu. Witalni.pl jest jednym z głównych partnerów tego wydarzenia.

 

PANEL EKSPERCKI ANDRZEJA BERNARDYNA – Trenera Witalni.pl

„Przekuj nawyki w świetne wyniki”

Na warsztacie dowiesz się: [1] jakie nawyki są szczególnie przydatne w pracy trenera; [2] jak pomóc uczestnikom Twoich szkoleń (lub sesji coachingowych) rozwijać nawyki i osiągać trwałą zmianę zachowań; [3] w jakie mity dotyczące nawyków wciąż możesz wierzyć oraz co w tych tematach mówią współczesne badania naukowe. Będzie praktycznie, wesoło i z gadżetami : – )

 

Andrzej Berdnardyn – Trener Witalni i ekspert od rozwijania nawyków. Autor 2 książek o nawykach i gry planszowej – Kraina Nawyków – która pomaga rozwijać umiejętności i nawyki: biznesowe oraz osobiste. Trener biznesu z 12 letnim stażem, lider środowiska trenerskiego we Wrocławiu – twórca 2 Klubów Trenerów i Trenferencji.

 

 

Więcej szczegółów oraz bilety znajdziesz na stronie www.trenferencja.pl.

Wpisując kod rabatowy 'Witalni’ kupisz bilet o 50 zł taniej.

Bilety kupisz na www.trenferencja.pl

Gdzie i kiedy odbędzie się trenferencja?

Trenferencja odbędzie się w dniach 08-09 września 2018r w salach szkoleniowo-konferecyjnych Uniwersytetu SWPS.
(tylko 200m od siedziby Witalnych! Zapraszamy!)