(function() { var ams = document.createElement('script'); ams.type = 'text/javascript'; ams.async = true; ams.src = '//analytics.greensender.pl/scripts/js/am.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ams, s); var r = false; ams.onload = ams.onreadystatechange = function() { if (!r && (!this.readyState || this.readyState == 'complete')) { r = true; am.create("DMS6523BA53CAB84"); am.send('pageview'); } }; })();

ZAPISZ SIĘ NA
SZKOLENIA MENEDŻERSKIE

W ramach podziękowania za udział w webinarze „Postawy Manipulacyjne Podwładnych” przygotowaliśmy dedykowane zniżki jedynie dla uczestników spotkania. Z wielką radością ogłaszamy wyjątkową promocję dla wszystkich, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności jako menedżerowie lub liderzy. Teraz masz okazję skorzystać z niezwykłej oferty na udział w naszych najwyżej ocenianych szkoleniach „Kompetencje Menedżerskie” lub „Wywieranie Wpływu i Motywowanie Pracowników”.

Czy chciałbyś/chciałabyś zdobyć nieocenione umiejętności, które pozwolą Ci skutecznie zarządzać zespołem i osiągać doskonałe wyniki? Nasze szkolenia zapewnią Ci praktyczną wiedzę i narzędzia, które pomogą Ci doskonalić umiejętności przywódcze oraz budować motywującą atmosferę w miejscu pracy.

 

Do końca promocji pozostało:

0
Years
:
0
Months
:
0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund

 


2-DNIOWE SZKOLENIE OTWARTE

KOMPETENCJE MENEDŻERSKIE

w formie stacjonarnej lub online, trener Leszek Sergiel

Po szkoleniu będziesz potrafił/a:

Zbudować i utrzymać autorytet.
Budować swoją pozycję zawodową opartą o 5 filarów profesjonalizmu.
Ocenić postawy pracowników i je modyfikować w kierunku wzrostu zaangażowania.
Indywidualnie dopasować styl zarządzania i metody motywacji pozapłacowej.
Osiągać cele indywidualne i z zespołem.
Zastosować praktyczne metody motywowania w obrębie środków, które masz do dyspozycji w Twojej organizacji.
Komunikować „niewygodne” decyzje Twoje lub podjęte w strukturze nad Tobą.

Kup teraz udział w szkoleniu w promocyjnej wartości, wybierz dogodny termin w późniejszym czasie:

Szkolenie stacjonarne we Wrocławiu dla menedżerów - Kompetencje Menedżerskie - szkolenie HR - Witalni.pl Szkolenie online - Kompetencje Menedżerskie - Witalni.pl

Kompetencje Menedżerskie
szkolenie stacjonarnie

2290 zł 1790 zł netto

2201,70 zł brutto [z 23% VAT]

Kompetencje Menedżerskie
szkolenie online

1190 zł 790 zł netto

971,70 zł brutto [z 23% VAT]

Proszę wprowadzić ilość (1 udział = 1 Uczestnik)

Proszę wprowadzić ilość (1 udział = 1 Uczestnik)

 


2-DNIOWE SZKOLENIE OTWARTE

WYWIERANIE WPŁYWU I MOTYWOWANIE PRACOWNIKÓW

w formie stacjonarnej lub online, trener Leszek Sergiel

Po szkoleniu będziesz potrafił/a:

Świadomie rozpoznawać manipulacje dokonywane przez inne osoby.
Adekwatnie reagować w obliczu nieetycznego wpływu.
Wpływać pozytywnie na postępowanie innych osób.
Modyfikować etycznie postawy manipulacyjne.
Komunikować własne stanowisko przy pomocy socjotechnik innych niż techniki asertywne.
Budować zaufanie i inspirować innych do osiągania wyższych standardów pracy.

Kup teraz udział w szkoleniu w promocyjnej wartości, wybierz dogodny termin w późniejszym czasie:

Szkolenie stacjonarne - Wywieranie Wpływu i Motywowanie Pracowników - szkolenie menedżerskie Wrocław - Witalni.pl Szkolenie online - Wywieranie Wpływu i Motywowanie - Motywowanie Pracowników - Witalni.pl

Wywieranie Wpływu i Motywowanie Pracowników
szkolenie stacjonarnie

2290 zł 1790 zł netto

2201,70 zł brutto [z 23% VAT]

Wywieranie Wpływu i Motywowanie Pracowników
szkolenie online

1190 zł 790 zł netto

971,70 zł brutto [z 23% VAT]

Proszę wprowadzić ilość (1 udział = 1 Uczestnik)

Proszę wprowadzić ilość (1 udział = 1 Uczestnik)

 


4-DNIOWY PAKIET SZKOLEŃ MENEDŻERSKICH

KOMPETENCJE MENEDŻERSKIE + WYWIERANIE WPŁYWU I MOTYWOWANIE PRACOWNIKÓW

w formie stacjonarnej lub online, trener Leszek Sergiel

Pragniesz stać się wybitnym liderem, który potrafi skutecznie zarządzać zespołem i wywierać pozytywny wpływ na swoich pracowników? Pakiet szkoleń „Kompetencje menedżerskie” oraz „Wywieranie wpływu i motywowanie pracowników” to właśnie to, czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces w swojej roli menedżerskiej.

4 główne korzyści, dla których warto zainwestować w pakiet szkoleń menedżerskich:

 1. Udział w szkoleniu Kompetencje Menedżerskie…
  dostarcza niezbędnej wiedzy i narzędzi, aby stać się skutecznym liderem. Poznasz techniki planowania, organizacji, delegowania zadań i podejmowania trafnych decyzji. Doskonalenie tych umiejętności pozwoli Ci przewodzić zespołowi w sposób efektywny i skuteczny.
 2. Udział w szkoleniu Wywieranie Wpływu i Motywowanie Pracowników…
  skupia się na kluczowych aspektach wpływania na innych, wpływu pracowników na Ciebie i budowania zaangażowania wśród pracowników. Nauczysz się, jak skutecznie komunikować swoje oczekiwania, motywować i inspirować zespół do osiągania wspólnych celów, a także jak rozpoznawać manipulacje podwładnych i jak je niwelować. Odkryjesz różne strategie, które pomogą Ci zbudować pozytywny klimat pracy, zwiększyć zaangażowanie i efektywność zespołu.
 3. Skuteczne rozwiązywanie konfliktów i usprawnianie komunikacji w zespole
  W pakiecie szkoleń znajdziesz również narzędzia do rozwiązywania konfliktów i budowania zdrowych relacji z pracownikami. Dowiesz się, jak skutecznie radzić sobie z trudnymi sytuacjami interpersonalnymi i utrzymać harmonię w zespole. To kluczowe umiejętności dla każdego menedżera, ponieważ pozwolą Ci tworzyć pozytywną atmosferę.
 4. Aktualizacja wiedzy i weryfikacja umiejętności
  Świat biznesu i zarządzania stale się zmienia. Dlatego istotne jest, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i praktykami w obszarze zarządzania. Szkolenia „Kompetencje menedżerskie” oraz „Wywieranie wpływu i motywowanie pracowników” zapewnią Ci aktualną wiedzę i umiejętności, które możesz natychmiast zastosować w praktyce. Będziesz mógł/a rozwijać się wraz ze zmieniającymi się wymaganiami rynku i skutecznie zarządzać swoim zespołem.

Kup teraz udział w promocyjnym pakiecie szkoleń, wybierz dogodne terminy w późniejszym czasie:

Pakiet szkoleń menedżerskich we Wrocławiu - Witalni.pl Pakiet szkoleń menedżerskich online - Witalni.pl

PAKIET MENEDŻERSKI (4 DNI)
szkolenia stacjonarne

4580 zł 3200 zł netto

3936 zł brutto [z 23% VAT]

PAKIET MENEDŻERSKI (4 DNI)
szkolenia online

2380 zł 1290 zł netto

1586,70 zł brutto [z 23% VAT]

Proszę wprowadzić ilość (1 udział = 1 Uczestnik)

Proszę wprowadzić ilość (1 udział = 1 Uczestnik)

 


Dołącz do ponad 23 000 Absolwentów szkoleń firmy WITALNI

 
Zdjęcia ze szkoleń firmy WITALNI
 

Opinie Google o firmie WITALNI
Ewa Skowron
Ewa Skowron
25/07/2022
Uczestniczyłam w szkoleniu "Jak Komunikować Podwyżkę Cen Klientom?" Szkolenie przeprowadzone w profesjonalny sposób i bardzo merytoryczny, poparty ćwiczeniami i przykładami. Wykładowca- Leszek Sergiel- zadbał o dobrą atmosferę, odpowiadał na bieżąco na pytana lub uwagi. Wszystko na 5 gwiazdek! Polecam
Małgorzata Banaszek
Małgorzata Banaszek
25/07/2022
Witam, Jestem po szkoleniu "Jak komunikować podwyżkę cen klientom". Szkolenie zgodne z tematyką oraz co to jest cena. Informacje przekazywane były bardzo przejrzyste i zawsze oparte na przykładach. Pan prowadzący sympatyczny i potrafiący zaangażować uczestników do dyskusji. W przyszłym miesiącu czeka mnie kolejne szkolenie z platformy Witalni.pl... Gorąco polecam skorzystać z ich wiedzy i doświadczenia.
Jarosław Żywicki
Jarosław Żywicki
25/07/2022
Uczestniczyłem w szkoleniu "Jak Komunikować Podwyżkę Cen Klientom?" Szkolenie przeprowadzone w profesjonalny sposób. Zakres tematyczny szkolenia zrealizowany. Przystępny sposób przekazywana wiedza przez komunikatywnego wykładowcę- Leszek Sergiel- z dużą wiedzą i umiejętnością, przy czym od razu weryfikującego wątpliwości w trybie rzeczywistym i udzielającym odpowiedzi. Wszystko na 5 gwiazdek!” Polecam JZY
Roman Chochorowski
Roman Chochorowski
12/03/2022
Dziękuję bardzo za możliwość uczestnictwa w szkoleniu , treningu prowadzonym przez Pana Leszka Sergiel z firmy Witalni "Trudny Klient". Szkolenie, trening prowadzony on-line w grupie przedstawicieli kilku firm, teoretycznie o odmiennych profilach, ale z podobnymi zagadnieniami, problemami. Prowadzący angażując wszystkich uczestników praktycznie, potrafił dopasować się do indywidualnych wymagań uczestników związanych z specyfiką każdej z firm i każdego uczestnika. Duży , szeroki zakres tematyki, przekazywanej w bardzo przystępny sposób, z uwzględnieniem praktycznej specyfiki różnych klientów. Sześć godzin, naprawdę trudnej tematyki podanej w niesamowicie przystępny sposób, zrealizowane zostało dosłownie w moment. Bardzo duża wiedza praktyczna i teoretyczna trenera, i sposób podania praktycznie przyjazny dla każdego. Dziękuję za to pierwsze spotkanie. Dziękuję prowadzącemu, ale pracownikom firmy organizujący spotkanie. Dziękuję i pozdrawiam bardzo Serdecznie. Romek Chochorowski
Karolina Kozłowska
Karolina Kozłowska
21/08/2021
Bardzo dziękuję za szkolenie. Pan Leszek- świetny człowiek. Jeśli ktoś waha się czy takie szkolenie może mu się przydać- proszę się nie zastanawiać tylko brać w ciemno. Bardzo dużo informacji- bardzo przydatnych!
Błażej Kwiatkowski
Błażej Kwiatkowski
13/03/2021
Polecam! Bardzo ciekawa oferta 😊
Rafał Kamiński
Rafał Kamiński
13/05/2020
Kilka tygodni temu uczestniczyłem w wirtualnym szkoleniu dla Menadżerów. Szkolenie prowadzone przez profesjonalnego trenera, było bardzo pomocne i odpowiedziało na wiele zagadnień, które chciałem poruszyć. Wiedza wyniesiona ze szkolenia została wprowadzona w życie od momentu jego zakończenia. Już widzę efekty. Bardzo POLECAM!

 

Kontakt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

WYBIERZ W JAKI SPOSÓB CHCESZ SIĘ SKONTAKTOWAĆ Z NAMI:

formularz kontaktowy

Wyślij swoje pytanie korzystając
z naszego formularza kontaktowego.

Livechat

Porozmawiaj z naszymi konsultantami na żywo na czacie.

Telefon

Pon – Pt | 8.30 – 17.00
71 757 52 19

.