(function() { var ams = document.createElement('script'); ams.type = 'text/javascript'; ams.async = true; ams.src = '//analytics.greensender.pl/scripts/js/am.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ams, s); var r = false; ams.onload = ams.onreadystatechange = function() { if (!r && (!this.readyState || this.readyState == 'complete')) { r = true; am.create("DMS6523BA53CAB84"); am.send('pageview'); } }; })();

19 urodziny firmy WITALNI

To już 19 lat intensywnej pracy, by dostarczać wsparcie w rozwoju!

Rok temu świętowaliśmy naszą 18-stkę, wspominając początki naszej działalności doradczo-szkoleniowej. W tym roku przychodzi nam świętować w nietypowych czasach, które pozornie tworzą ograniczenia i przeszkody, ale my widzimy możliwości dalszego rozwoju i nie zwalniamy tempa! Mobilizujemy się i dokładamy starań, abyśmy mogli kolejny rok realizować naszą misję organizując szkolenia online i projekty biznesowe-dedykowane:

Misją Witalnych jest transformacja wiedzy ze świata nauki do świata praktyki. Dostarczanie profesjonalnego wparcia firmom i ich pracownikom w indywidualnie dopasowanej ścieżce rozwoju. Przekazywać wiedzę w przystępny, dostępny oraz sprawdzony sposób. Motywować do rozwoju i inspirować do pozytywnych zmian.

Dziś zaczynamy kolejny rozdział naszej historii, w której bierzesz udział!

19-naste urodziny to kolejna wyjątkowa okazja do dzielenia się sukcesem z naszymi Klientami. Jedna z wartości, która jest nam szczególnie bliska to – drugi człowiek. Na co dzień koncentrujemy się na realnych potrzebach naszych Klientów i Uczestników, aby móc profesjonalnie i rzetelnie wspierać ich rozwój. Dziś to my dziękujemy za wsparcie naszego. To właśnie Wy – nasi Klienci i Absolwenci Witalnych szkoleń jesteście częścią naszego sukcesu, napędzając nasz Zespół ogromną motywacją i wspierając w rozwoju poprzez liczne opinie i wartościowe informacje zwrotne o naszych usługach.

 

„W przeszłość przenoszą nas wspomnienia, a w przyszłość – marzenia.”

Herbert George Wells


Świętuj razem z nami. Odbierz Twój urodzinowy 🎁 prezent!

Z wyjątkowej okazji, wyjątkowa promocja – już teraz skorzystaj z rabatu -19% na dowolne szkolenie otwarte zaplanowane w Terminarzu. Przejdź do zakładki, zapoznaj się z aktualnymi terminami szkoleń z różnych kategorii i wybierz najciekawsze dla Ciebie korzystając z przyciskuZapisz się„. Następnie w formularzu zgłoszenia w drugim etapie wpisz w polu „Realizuję voucher” promocyjny kod: „witalni19”. Świetnie, naliczyła się zniżka! Pamiętaj, że zniżkę możesz wykorzystać wielokrotnie przy zapisie na inne szkolenia. Kod promocyjny działa również przy zapisie większej ilości osób.

Jak skorzystać z promocji „19-naste urodziny Witalnych”?

promocja na szkolenia online - Witalni.pl
1.

Wybierz dowolne szkolenie otwarte z naszego terminarza szkoleń.

2.

Kliknij „Zapisz się” i zarejestruj siebie lub wybrane osoby na szkolenie.

3.

W drugim kroku uzupełniania formularza, w polu „Voucher” wpisz kod rabatowy:  witalni19 .

4.

Podaj dane w formularzu i zatwierdź zamówienie.

5.

Dołącz do wybranych szkoleń ze zniżką!

Powiększona 🎁 + 🎁 promocja dla Absolwentów Witalnych szkoleń!

Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego, jak powracający Klienci i Uczestnicy zadowoleni z jakości naszych usług. Specjalnie z myślą o Absolwentach naszych szkoleń przygotowaliśmy powiększony rabat, który wyrażony jest w prostym równaniu:

19% + (liczba lat od pierwszego szkolenia do dziś x 1%)”

Przykład: 19% (2 lata x 1%) = 19% + 2% = 21%

Jak sprawdzić ile lat minęło od pierwszego spotkania? Nic trudnego! Skontaktuj się z nami [kontakt], a my sprawdzimy w systemie tę informację i wyliczymy dla Ciebie indywidualny rabat.

 

#Jakie są warunki promocji?

  • Aby skorzystać z oferty należy dokonać rejestracji na szkolenie online, aktywować kupon i opłacić zamówienie.
  • Oferta uwzględnia wszystkie, aktualnie zaplanowane szkolenia online – natomiast promocja szczególnie korzystna jest przy wyborze szkoleń 2-dniowych, których nominalna wartość wynosi 1090 – 1290,00 zł netto.
  • Jedna osoba (firma / podmiot) może zapisać dowolną liczbę osób wykorzystując kod podczas grupowego zapisu lub wypełniając kilka formularzy pojedynczo.
  • Kod jest wielokrotnego użytku.
  • Kod promocyjny „witalni19” jest ważny od 08.04.2021r. od godz. 00:01 do 31.05.2021r. do godz. 23:59.
  • Kod „witalni19” może łączyć się z automatyczną zniżką w Terminarzu „mniej niż 30” (-100 zł z racji bliskiej daty realizacji).

#Najważniejsze pytania (FAQ)

Czy trzeba korzystać z płatności online?

Z oferty można rownież skorzystać kontaktując się z nami mailowo lub telefonicznie powołując się na urodzinową promocję – w takiej sytuacji, przygotujemy dla Państwa fakturę pro-formę.

Gdzie mogę znaleźć dostępne szkolenia online?

Wszystkie aktualne szkolenia dostępne są w naszym terminarzu.

Chciałbym zaplanować szkolenie wewnątrzfirmowe, tylko dla mojego zespołu, czy mogę skorzystać z promocji?

„19-naste urodziny Witalnych” to promocja, która dotyczy jedynie szkoleń otwartych. W przypadku chęci organizacji szkolenia zamkniętego, prosimy o kontakt mailowy (biuro@witalni.pl) lub telefoniczny (71 757 52 19) celem ustalenia indywidualnego rabatu.

Skorzystaj z pomocy naszego doradcy!

Katarzyna Sergiel

Katarzyna Sergiel
doradca ds. szkoleń
+48 690 305 858

Wyślij maila