{"@context":"https:\/\/schema.org\/","@type":"BlogPosting","mainEntityOfPage":{"@type":"WebPage","@id":"https:\/\/witalni.pl\/gdzie-nas-znajdziesz\/"},"url":"https:\/\/witalni.pl\/gdzie-nas-znajdziesz\/","headline":"GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?","datePublished":"2022-07-28T13:25:35+02:00","dateModified":"2023-02-07T17:38:13+01:00","publisher":{"@type":"Organization","@id":"https:\/\/witalni.pl\/#organization","name":"Witalni.pl","logo":{"@type":"ImageObject","url":"","width":600,"height":60}},"articleSection":"Potwierdzenie szkolenia","description":"Znajdziesz nas w różnych miejscach w internecie, gdzie: niesiemy inspiracje, dzielimy się merytorycznymi treściami i dajemy znać co u nas :).","author":{"@type":"Person","name":"Michał","url":"https:\/\/witalni.pl\/author\/michal-olender\/","image":{"@type":"ImageObject","url":"https:\/\/secure.gravatar.com\/avatar\/a7107bcafe90d5d4515f5a093e267c62?s=96&d=mm&r=g","height":96,"width":96}}}

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

WITALNI

Znajdziesz nas w różnych miejscach w internecie, gdzie: niesiemy inspiracje, dzielimy się merytorycznymi treściami i dajemy znać co u nas :).

 

Facebook

 

Obserwuj nas na Facebooku @witalnipl, gdzie publikujemy różnej kategorii treści: artykuły, porady od ekspertów, aktualizacje oferty i ciekawe zniżki.

|
Instagram

 

Na Instagramie @witalnipl publikujemy zdjęcia ze szkoleń, inspirujące treści, opinie Uczestników szkoleń oraz aktualizujemy co u nas.

TikTok

 

Witalny TikTok @wspieramy.rozwoj to miejsce, gdzie znajdziesz filmy krótkiego formatu zawierające porady oraz merytoryczne historie trenerów bazujące na ich doświadczeniu jako praktycy biznesu.

|
YouTube

 

YouTube to przestrzeń, gdzie okazjonalnie publikujemy dłuższe formaty wideo dotyczące oferty i treści merytorycznych np. podcasty czy wywiady z trenerami, a także próbki szkoleń.

Pinterest

 

Pinterest @witalniszkolenia to przestrzeń, gdzie pojawiają się inspirujące materiały, takie jak cytaty motywacyjne.

|
LinkedIn

 

Zobacz nasz LinkedIn, na którym publikujemy aktualności i ciekawe oferty.

 

Zaspokoimy Twój głód wiedzy.

Zapraszamy do naszej Bazy Wiedzy, w której znajdziesz wiele wartościowych artykułów spośród kilkunastu kategorii. Jest to merytoryczna kopalnia wiedzy, którą sukcesywnie aktualizujemy i zasilamy o nowe publikacje. Odwiedzaj to miejsce co jakiś czas, aby zgłębić kolejne tematy, które mogą Cię zaciekawić.

 

Jeszcze więcej wartościowych treści.

Jeśli nie masz czasu przeglądać Bazy Wiedzy i wolisz cyklicznie otrzymać propozycje bezpośrednio, obserwuj nas w social mediach i zapisz się do naszego rozwojowego newslettera. Są to kanały, którymi dzielimy się wiedzą, inspiracjami rozwojowymi oraz dostarczamy nimi specjalne zniżki 👀.
 
 

 

Pozdrawiamy i życzymy udanego dnia oraz dużo zdrowia,
Zespół Witalni.pl #wspieramyrozwój


„Wiedza jest jedyną rzeczą, która wzbogaca, a której nikt nie może nikomu odebrać”
Ignacy Paderewski