(function() { var ams = document.createElement('script'); ams.type = 'text/javascript'; ams.async = true; ams.src = '//analytics.greensender.pl/scripts/js/am.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ams, s); var r = false; ams.onload = ams.onreadystatechange = function() { if (!r && (!this.readyState || this.readyState == 'complete')) { r = true; am.create("DMS6523BA53CAB84"); am.send('pageview'); } }; })();

Jeżeli Twoja marża zmniejsza się wraz ze nieustannym wzrostem Twoich kosztów i nie potrafisz obronić swoich podwyżek, to skorzystaj z praktycznego szkolenia z zakresu komunikowania podwyżek cen dla swoich klientów.

 

TYLKO PRAKTYKA, TYLKO 3 GODZINY, KRÓTKA FORMA – MAKSIMUM ZAWARTOŚCI MERYTORYCZNEJ.
Bez wysłuchiwania życiorysu prowadzącego, bez pustych wypełniaczy.
Konkret i działanie.

✓ GWARANCJA TERMINU
4 października 2023 w godz. 09:00-12:00 na Platformie ZOOM

Tylko teraz w promocyjnej wartości 390 zł199 zł netto

Standardy Jakości firmy WITALNI
Ocena Jakości firmy WITALNI

Rozwijaj swoje kompetencje w praktyce!

Na szkoleniu dowiesz się także jak prezentować ceny zgodnie z zasadami psychologii sprzedaży, jakie straty potrafią przynosić nieprzemyślane rabaty i jak utrzymywać marżę poprzez odpowiedni poziom cen, gdy nie ma już przestrzeni na redukcję kosztów.

Jeżeli nie możesz już redukować kosztów i Twoja marża systematycznie się obniża, to nie trać więcej czasu i zapisz się na 3 godzinny warsztat praktycznej wiedzy. Już bezpośrednio po szkoleniu będziesz inaczej sprzedawać i przestaniesz tracić pieniądze.

Tylko teraz możesz wziąć udział na preferencyjnych warunkach. Dla Uczestników przewidziane są dodatkowe przywileje, o których dowiesz się będąc na szkoleniu.

Tylko w maju zamiast 390 zł netto -> specjalna promocja. To inwestycja zaledwie 199 zł netto w szkolenie online i możliwość uzyskania porad trenera dopasowanych do Twojej sytuacji, branży i specyfiki klientów.

✓ GWARANCJA JAKOŚCI

21 lat doświadczenia firmy WITALNI w skutecznym szkoleniu handlowców oraz trener praktyk, który na co dzień w ramach outsouricng’u wspiera firmy w zarządzaniu ich handlowcami oraz czynnie zarządza zespołem handlowców w swojej firmie.

 

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś na nasze szkolenie „Jak Komunikować Podwyżkę Cen Klientom?”.

 

3-godzinne szkolenie Jak Komunikować Podwyżkę Cen?
04.10.2023 w godz. 09:00-12:00, Platforma Zoom
W ramach inwestycji w szkolenie: materiały szkoleniowe, certyfikat ukończenia szkolenia, dodatkowe przywileje tylko dla Uczestników szkolenia.

Zapisz się teraz taniej  390 zł199 zł netto

 

Trener Leszek Sergiel

TRENER BIZNESU, TRENER MOTYWACYJNY, ZAŁOŻYCIEL I WŁAŚCICIEL FIRMY WITALNI.

Leszek Sergiel od 25 lat pomaga handlowcom osiągać efekty w sprzedaży i rozwijać rynki.

Licencjonowany trener biznesu, sprzedaży, zarządzania, trener motywacyjny. Licencjonowany trener metodą hae (horse assisted education). Specjalizuje się w szkoleniach Kadry Handlowej oraz Zarządzającej. Do tej pory przeprowadził blisko 20 000 godzin szkoleń. W ramach outsourcingu zarządza zespołami handlowymi w wielu firmach. Jest doradcą w zakresie organizacji przedsiębiorstw, zarządzania, handlu i rekrutacji.

 

Firmy, które skorzystały ze szkoleń to m.in.:

Daikin Europe N.V. | Wielton S.A. | HBMS Sp. z o.o. | VETREX Sp. z o.o. | GRUPA RMF Sp. z o.o., sp.k. | Frigo Logistics Sp. z o.o. | ZAKMED Sp. z o.o. sp. kom. | Europejski Fundusz Leasingowy SA | Mitsubishi Electric Europe B.V. | Panalpina Polska Sp. z o. o.

 

Na naszej stronie znajdziesz wiele pozytywnych opinii od naszych zadowolonych klientów, którzy już skorzystali z naszych szkoleń. Ich opinie mówią same za siebie i są najlepszym dowodem na wysoką jakość naszych usług.

 

 

Dołącz do ponad 23 000 Absolwentów szkoleń firmy WITALNI

Zdjęcia ze szkoleń firmy WITALNI

Potrzebujesz dowiedzieć się więcej? Jeśli szukasz szczegółów, zapraszamy na stronę programu szkolenia.

 

Skorzystaj z pomocy naszego doradcy!

Katarzyna Sergiel

Katarzyna Sergiel
doradca ds. szkoleń
+48 690 305 858

Wyślij maila