Leszek Sergiel

TRENER BIZNESU, TRENER MOTYWACYJNY, ZAŁOŻYCIEL I WŁAŚCICIEL FIRMY WITALNI.

LICENCJONOWANY TRENER BIZNESU, SPRZEDAŻY, ZARZĄDZANIA, TRENER MOTYWACYJNY. LICENCJONOWANY TRENER METODĄ HAE (HORSE ASSISTED EDUCATION).

"SZALEŃSTWEM JEST ROBIĆ TO SAMO I OCZEKIWAĆ INNYCH REZULTATÓW"

Motto

Trener biznesu: Leszek Sergiel

Specjalizuje się w szkoleniach Kadry Handlowej oraz Zarządzającej. Do tej pory przeprowadził blisko 20 000 godzin szkoleń. W ramach outsourcingu zarządza zespołami handlowymi w wielu firmach. Jest doradcą w zakresie organizacji przedsiębiorstw, zarządzania, handlu i rekrutacji. Dodatkowo, prowadził zajęcia we wrocławskiej i opolskiej Wyższej Szkole Bankowej, również na poziomie MBA.

Leszek prowadzi szkolenia w oparciu o aktualne realia rynkowe. Wiedzę teoretyczną osadza w autentycznych sytuacjach, a jej zakres dostosowuje do potrzeb słuchaczy. Podczas szkolenia umiejętnie angażuje uczestników nie tylko do nich przemawiając, ale również wsłuchując się w ich oczekiwania, co jest kluczem do realizacji celów programu warsztatu.

Jak prowadzę szkolenia?

Partnerstwo i inspirowanie do zmiany to kluczowe postawy, którymi kieruje się na szkoleniu. Celem dla mnie jest oczywiście przekazanie wiedzy, ale co ważniejsze – osiągnięcie realnych efektów z każdym z uczestników osobno. W trakcie warsztatów dbam o komfortową atmosferę oraz odpowiednio dobraną grupę uczestników, co pozawala diagnozować indywidualne potrzeby moich słuchaczy i realizować program w najlepszym wariancie.


„(…) Jest wyśmienitym szkoleniowcem, trenerem i ekspertem w dziedzinie zarządzania ludźmi, wykazała się ogromną wiedzą merytoryczną popartą wieloma przykładami z życia i doświadczeniem. Za sprawą Pani Małgorzaty, profesjonalnie przygotowanej na każde spotkanie/sesję, nie tylko pod względem tematyki szkolenia dopasowanym do indywidualnych potrzeb, ale także pod względem dydaktycznym, mogłam poszerzyć posiadaną wiedzę (…). Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i chętnie będą ją kontynuować.”

Tomasz Pachura, Członek Zarządu Pneumat System Sp. z o.o.

 • praktyka szkoleniowa od 1999 roku

 • ponad 20 000h

  przeprowadzonych szkoleń

 • interim manager

 • ponad 25 lat

  doświadczenia w branży sprzedaży

 • Lorem

  Ipsum dolor sit

Dotychczas współpracowałem m.in. z:

GRECOS, VETREX S.A., HOTEL BANIA, GRUPA RMF, OTOMOTO, VEKA, EUROPEJSKI FUNDUSZ LEASINGOWY, WAWEL, DECORA, ULDO, PROJECT MANAGEMENT, MAXOL