(function() { var ams = document.createElement('script'); ams.type = 'text/javascript'; ams.async = true; ams.src = '//analytics.greensender.pl/scripts/js/am.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ams, s); var r = false; ams.onload = ams.onreadystatechange = function() { if (!r && (!this.readyState || this.readyState == 'complete')) { r = true; am.create("DMS6523BA53CAB84"); am.send('pageview'); } }; })();

Praktyczne szkolenie:
Mistrz Sprzedaży
21-22.06.2023, Wrocław

Chcesz stać się MISTRZEM SPRZEDAŻY, który nie tylko osiąga cel, ale przekracza go o wiele razy?

 

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ SZKOLENIA: MISTRZ SPRZEDAŻY

✓ GWARANCJA TERMINU
21-22 czerwca 2023 w godz. 09:00-17:00 we Wrocławiu

0
Years
:
0
Months
:
0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund

Tylko teraz w promocyjnej wartości 1490 zł899 zł netto

Standardy Jakości firmy WITALNI
Ocena Jakości firmy WITALNI

Rozwijaj swoje kompetencje handlowe w praktyce!

Czy chcesz zwiększyć swoje wyniki i osiągać jeszcze większe sukcesy w swoim zawodzie? A może jesteś zmęczony tym, że Twoje wyniki sprzedażowe pozostają na stałym poziomie, a Twój biznes nie rozwija się tak, jakbyś chciał?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek z tych pytań, to szkolenie Mistrz Sprzedaży jest dla Ciebie. Nauczysz się na nim profesjonalnych technik sprzedaży, które pozwolą Ci zwiększyć swoją skuteczność i finalizować transakcje w sposób, którego dotąd nie doświadczyłeś.

Tylko teraz możesz wziąć udział na preferencyjnych warunkach. Dla Uczestników przewidziane są dodatkowe przywileje, o których dowiesz się będąc na szkoleniu.

Tylko teraz zamiast 1490 zł netto -> specjalna promocja -40% zł. To inwestycja 899 zł netto w szkolenie stacjonarne i możliwość uzyskania porad trenera dopasowanych do Twojej sytuacji, branży i specyfiki podwładnych, którymi zarządzasz.

Czy wiesz, że nieumiejętne sprzedawanie to strata nie tylko dla Twojego biznesu, ale również dla Ciebie osobiście? Czy zdajesz sobie sprawę, że brak umiejętności sprzedażowych powoduje, że nie potrafisz wykorzystać swojego pełnego potencjału? Czy wiesz, że nieumiejętne sprzedawanie może prowadzić do utraty klientów i szkody dla Twojego biznesu?

Nie pozwól, aby Twoje umiejętności sprzedażowe stały na przeszkodzie Twojemu rozwojowi. Zapisz się na szkolenie Mistrz Sprzedaży firmy WITALNI już dziś i zacznij działać na swoją przyszłość! Nie czekaj, ponieważ każdy dzień bez właściwych umiejętności to kolejna strata dla Ciebie i Twojego biznesu.

Szkolenie Mistrz Sprzedaży to nie tylko inwestycja w Twoją przyszłość, ale również w przyszłość Twojego biznesu. Czy jesteś gotowy na to, aby zwiększyć swoje wyniki sprzedażowe i osiągnąć jeszcze większe sukcesy? Zapisz się już dziś i stań się prawdziwym Mistrzem Sprzedaży.

 

✓ GWARANCJA JAKOŚCI

21 lat doświadczenia firmy WITALNI w skutecznym szkoleniu handlowców oraz trener praktyk, który na co dzień w ramach outsouricng’u wspiera firmy w zarządzaniu ich handlowcami oraz czynnie zarządza zespołem handlowców w swojej firmie.

 

✓ GWARANCJA TERMINU

Termin 21-22 czerwca 2023 jest objęty gwarancją realizacji. Dodatkowo zapisując się, możesz w każdej chwili przepisać się na inny termin lub zapisać na Twoje miejsce inną osobę. Jeśli będzie taka konieczność, gwarantujemy również zwrot pieniędzy, jeśli Twoje uczestnictwo będzie niemożliwe.

 

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś na nasze szkolenie „Mistrz Sprzedaży”.

 

2-dniowe szkolenie stacjonarne Mistrz Sprzedaży
21-22.06.2023 w godz. 09:00-17:00, Wrocław
W ramach inwestycji w szkolenie: materiały szkoleniowe, certyfikat ukończenia szkolenia, dodatkowe przywileje tylko dla Uczestników szkolenia.

Zapisz się teraz taniej  1490 zł899 zł netto

 

Trener Leszek Sergiel

TRENER BIZNESU, TRENER MOTYWACYJNY, ZAŁOŻYCIEL I WŁAŚCICIEL FIRMY WITALNI.

Leszek Sergiel od 25 lat pomaga handlowcom osiągać efekty w sprzedaży i rozwijać rynki.

Licencjonowany trener biznesu, sprzedaży, zarządzania, trener motywacyjny. Licencjonowany trener metodą hae (horse assisted education). Specjalizuje się w szkoleniach Kadry Handlowej oraz Zarządzającej. Do tej pory przeprowadził blisko 20 000 godzin szkoleń. W ramach outsourcingu zarządza zespołami handlowymi w wielu firmach. Jest doradcą w zakresie organizacji przedsiębiorstw, zarządzania, handlu i rekrutacji.

 

Firmy, które skorzystały ze szkoleń to m.in.:

Daikin Europe N.V. | Wielton S.A. | HBMS Sp. z o.o. | VETREX Sp. z o.o. | GRUPA RMF Sp. z o.o., sp.k. | Frigo Logistics Sp. z o.o. | ZAKMED Sp. z o.o. sp. kom. | Europejski Fundusz Leasingowy SA | Mitsubishi Electric Europe B.V. | Panalpina Polska Sp. z o. o.

 

Na naszej stronie znajdziesz wiele pozytywnych opinii od naszych zadowolonych klientów, którzy już skorzystali z naszych szkoleń. Ich opinie mówią same za siebie i są najlepszym dowodem na wysoką jakość naszych usług.

 

 

Dołącz do ponad 23 000 Absolwentów szkoleń firmy WITALNI

Zdjęcia ze szkoleń firmy WITALNI

Potrzebujesz dowiedzieć się więcej? Szczegółowy program, znajdziesz na stronie szkolenia.

 

Skorzystaj z pomocy naszego doradcy!

Katarzyna Sergiel

Katarzyna Sergiel
doradca ds. szkoleń
+48 690 305 858

Wyślij maila