(function() { var ams = document.createElement('script'); ams.type = 'text/javascript'; ams.async = true; ams.src = '//analytics.greensender.pl/scripts/js/am.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ams, s); var r = false; ams.onload = ams.onreadystatechange = function() { if (!r && (!this.readyState || this.readyState == 'complete')) { r = true; am.create("DMS6523BA53CAB84"); am.send('pageview'); } }; })();

Zarządzanie sprzedażą w salonie stolarki czyli jak uzyskać przewagę na konkurencyjnym rynku?

Powiedz nam kiedy chciałbyś wziąć udział w szkoleniu Formularz kontatkowy

Celem szkolenia jest podniesienie poziomu kompetencji kadry zarządzającej firmami zajmujących się sprzedażą oraz montażem stolarki otworowej. Uczestnicy uzyskają wiedzę na temat planowania działań na rynku, kontroli kosztów w salonie oraz skutecznego budowania i zarządzania zespołem handlowców. Efektem szkolenia będzie wypracowanie narzędzi wpływających na przewagę konkurencyjną.

Uczestnicy uzyskają wiedzę z zakresu kluczowych umiejętności, które ułatwią im prowadzenie kadry handlowej obsługującej klientów w salonie oraz doradców pozyskujących inwestycje w terenie. Skuteczniej zmotywują i zaangażują podwładnych do realizacji wyznaczonych celów. W rezultacie, zwiększą efektywność zarządzanego zespołu i zadbają o bezpieczeństwo przychodów poza sezonem. Warsztaty wzbogacają przykłady prezentowane przez trenera, z wieloletnim doświadczeniem w pracy w branży stolarki.

Kto może skorzystać ze szkolenia?

  • KADRA ZARZĄDZAJĄCA SPRZEDAŻĄ

  • WŁAŚCICIELE PUNKTÓW I SALONÓW

  • PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI

Tematy szkolenia

Sprzedaż i przewaga rynkowa w branży okiennej – gdzie jej szukać?

Na początku szkolenia przekazujemy wiedzę dotyczącego tego, co wpływa na osiągnięcie sukcesu w branży oraz jak i czym budować przewagę na rynku. Zwracamy uwagę na obszary przewagi konkurencyjnej inne niż cena i jakość produktu.

Jak planować działania zespołu handlowego, aby uniknąć okresowego spadku przychodów?

Z tego modułu uczestnicy dowiedzą się jak zarządzać sprzedażą, planami handlowymi oraz asortymentem tak, by zapewnić płynność finansową salonu okiennego również poza „wysokim” sezonem.

Jak zmniejszyć koszty związane z okresem inercji? Czy i jaki wprowadzać system CRM? – wady i zalety.

Powyższe zagadnienia związane są ze świadomością kontroli kosztów generowanych przez salon i zatrudnianych w nim pracowników. Elementy, które razem składają się na sukces handlowy, to niezwykle ważna kwestia w obszarze zarządzania sprzedażą. Uczestnicy poznają skuteczne sposoby monitorowania kosztów „trudnych” do uchwycenia, po to by uniknąć błędów.

Jak rekrutować nowych handlowców i na co zwracać uwagę?

Zaplanowanie i przeprowadzenie rekrutacji handlowców to sztuka, która wpływa na sukces całej firmy. Na szkoleniu, przekazujemy praktyczne wskazówki i przykłady najwyższej jakości narzędzi do skutecznej rekrutacji – mające szczególne zastosowanie w branży stolarki okiennej. Umożliwi to uczestnikom sprawne finalizowanie procesów rekrutacji, co będzie skutkować zatrudnieniem właściwych osób.

Jak motywować bez pieniędzy poprzez odpowiedni styl zarządzania?

Motywowanie wyróżnia się olbrzymią zmiennością w czasie. Nie sposób przewidzieć jakie czynniki wpłyną na konkretną osobę bez znajomości postaw oraz technik wywierania wpływu – właściwa diagnoza „motywatorów” i dostarczenie ich podwładnym determinuje sukces oraz wspomaga budowanie autorytetu szefa. W tym module, uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób zarządzać zespołem i skutecznie motywować podwładnych, tak aby efektem była większa efektywność.

Jak przeprowadzać wspólne wizyty handlowe i ich analizę?

Handlowcy pracujący w terenie potrzebują wsparcia menedżera, by zwiększać zyski i rozwijać się. Z tego modułu uczestnicy dowiedzą się, jak przeprowadzać wspólne wizyty handlowe oraz jak analizować zachowanie sprzedawców, po to by nakierować ich na właściwe ścieżki prowadzące do finalizacji transakcji.

Czytaj więcej

Korzyści

Dowiesz się, jak motywować pracowników oraz jak zwiększyć skuteczność pozyskiwania nowych klientów, a także w jaki sposób generować rozwiązania w trudnych sytuacjach

Wieloletnie doświadczenie trenera w branży stolarki okiennej oraz udział w wielu projektach doradczych sprawi, że przykłady będą dostosowane do sytuacji z jakimi stykasz się na co dzień w firmie

Zostaniesz wyposażony w narzędzia, które pozwolą Ci realnie wpływać na zwiększenie efektywności działań sprzedażowych zespołu bez względu na sezonowość

Na szkolenie zaprasza

Krzysztof Michalak

Rozwijanie kompetencji to praca ciężka i systematyczna, ale słuszna

Na szkolenie zaprasza

Leszek Sergiel

trener prowadzący

Szkolenia zostały przygotowane i przeprowadzone zgodnie z naszymi oczekiwaniami (…). Uczestnicy szkolenia otrzymali profesjonalnie opracowane materiały szkoleniowe, które będą dla nich wsparciem w późniejszej pracy. Program szkoleń został dostosowany do potrzeb (…) z wykorzystaniem praktycznych przykładów i ćwiczeń dostosowanych do branży, którą reprezentuje LIGUM. Szkolenia cechowały się wysokim poziomem merytorycznym, aktywizującą formą zajęć oraz dobrą atmosferą sprzyjającą rozwojowi zawodowemu uczestników. Już wkrótce będziemy realizować kolejny cykl szkoleń dla menadżerów wyższego szczebla, a to najlepsza rekomendacja!
 
Piotr Walkowiak
Prezes Zarządu
Ligum
W dniu 4.03.2013 w Krakowie odbyło się szkolenie „Profesjonalny montaż”. Szkolenie przebiegało w bardzo przyjaznej atmosferze. Wiedza przekazana w sposób bardzo profesjonalny, a co najważniejsze poparta wieloma przykładami wziętymi z życia. Szkolenie oceniam bardzo dobrze.
Robert Niechciał,
Elbob

 

Zobacz pozostałe
opinie w naszych
Referencjach

Klienci Witalnych

Poznaj naszych Klientów, przewijając logotypy w prawo lub lewo

Wartość
inwestycji

Szkolenie dostępne już od 1269,00 zł netto

Zapisz się na szkolenie do 30 lub 60 dni przed datą i zyskaj rabat w wysokości 100,00 lub 300,00 zł

*rabat zostanie uznany, przy wyborze właściwej daty szkolenia

1569 PLN
Wydrkuj formularz

Korzyści

Imienny certyfikat ukończenia szkolenia

2 dni szkoleniowe, które składają się z 15h aktywnego treningu kompetencji zarządzania oraz umiejętności z zakresu planowania

Produkt szkoleniowy wysokiej jakości co potwierdzają opinie naszych Klientów

Komplet profesjonalnych materiałów i opracowań szkoleniowych

Dwudaniowy obiad oraz serwis kawowy wraz z poczęstunkiem

Obiekty o wysokim standardzie w pełni przystosowane do potrzeb uczestników

Komfortowe warunki szkoleniowe dzięki małym grupom uczestników

Znasz kogoś kto mógłby dowiedzieć się nowych rzeczy na szkoleniu?

Podziel się:

Uzyskaj na to szkolenie dofinansowanie w wysokości nawet do 80%.

Dowiedz się, jak uzyskać dofinansowanie na to szkolenie ze środków UE

PRZEJDŹ DO STRONY Z INFORMATOREM