(function() { var ams = document.createElement('script'); ams.type = 'text/javascript'; ams.async = true; ams.src = '//analytics.greensender.pl/scripts/js/am.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ams, s); var r = false; ams.onload = ams.onreadystatechange = function() { if (!r && (!this.readyState || this.readyState == 'complete')) { r = true; am.create("DMS6523BA53CAB84"); am.send('pageview'); } }; })();

ZAPISZ SIĘ NA
SZKOLENIA MENEDŻERSKIE
STACJONARNIE

Do końca promocji pozostało:

0
Years
:
0
Months
:
0
Dni
:
0
Godzin
:
0
Minut
:
0
Sekund

 

Z wielką radością ogłaszamy wyjątkową promocję dla wszystkich, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności jako menedżerowie lub liderzy. Teraz masz okazję skorzystać z niezwykłej oferty -50% na udział w naszych prestiżowych szkoleniach „Kompetencje Menedżerskie” lub „Wywieranie Wpływu i Motywowanie Pracowników”.

Czy chciałbyś/chciałabyś zdobyć nieocenione umiejętności, które pozwolą Ci skutecznie zarządzać zespołem i osiągać doskonałe wyniki? Nasze szkolenia zapewnią Ci praktyczną wiedzę i narzędzia, które pomogą Ci doskonalić umiejętności przywódcze oraz budować motywującą atmosferę w miejscu pracy.


UDZIAŁ W SZKOLENIU STACJONARNYM

KOMPETENCJE MENEDŻERSKIE

14-15 czerwca 2023, 2 dni w godz. 09:00-17:00, Hotel Campanile **** we Wrocławiu

Celem  szkolenia jest wypracowanie wśród Uczestników własnego stylu zarządzania oraz wzmocnienie i rozwój kluczowych umiejętności menedżerskich. Program to zbiór najważniejszych kompetencji, których opanowanie zapewnia sukces w zarządzaniu.

Uczestnicy dowiedzą się min.: jak motywować podwładnych; w jaki sposób kreować wiarygodny wizerunek szefa; jaki przyjąć styl zarządzania, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach w zespole. Dzięki znajomości technik wywierania wpływu będą sprawnie wyznaczać cele i mobilizować podwładnych do działania.  Skutecznie zapobiegną konfliktom w zespole i rozwiną swoje umiejętności w zakresie komunikacji.

Preferencyjne warunki dla Uczestników webinaru, teraz -50% dla Ciebie:
1790 zł → 895 zł netto/os.   UŻYJ KODU: KM50S  

 
 


UDZIAŁ W SZKOLENIU STACJONARNYM

WYWIERANIE WPŁYWU I MOTYWOWANIE PRACOWNIKÓW

28-29 czerwca 2023, 2 dni w godz. 09:00-17:00, Hotel Campanile **** we Wrocławiu

Kierowanie grupą ludzi to sztuka, która wymaga umiejętności wpływania na ludzkie zachowania i postawy. Wartością szkolenia z wywierania wpływu i motywowania jest dostarczenie kadrze zarządzającej praktycznych narzędzi, za pomocą których zaangażują podwładnych do realizacji wyznaczonych celów.

Po szkoleniu z motywowania, Uczestnicy zdobędą wiedzę i praktyczne umiejętności związane z przywództwem, wywieraniem wypływu i konstrukcją systemów motywacyjnych. Ponieważ umiejętności związane z wywieraniem wpływu wiążą się z dużą odpowiedzialnością – podczas zajęć uwagę kierujemy na uświadomienie Uczestników o konieczności analizy własnych zachowań i przewidywanie konsekwencji podjętych działań.

Preferencyjne warunki dla Uczestników webinaru, teraz -50% dla Ciebie:
1790 zł → 895 zł netto/os.   UŻYJ KODU: WWIM50S  

 
 


W PAKIECIE KORZYSTNIEJ

PAKIET SZKOLEŃ MENEDŻERSKICH

KOMPETENCJE MENEDŻERSKIE + WYWIERANIE WPŁYWU I MOTYWOWANIE


Teraz tylko dla Ciebie preferencyjne warunki udziału w obu szkoleniach, w wartości jednego:
3580 zł → 1790 zł netto/os.

 
 


 
 

WOLISZ WARIANT SZKOLEŃ ONLINE? SPRAWDŹ PROMOCJE DLA CIEBIE W TEJ FORMIE