{"@context":"https:\/\/schema.org\/","@type":"Article","mainEntityOfPage":{"@type":"WebPage","@id":"https:\/\/witalni.pl\/referencje\/"},"url":"https:\/\/witalni.pl\/referencje\/","headline":"Referencje","datePublished":"2016-07-14T15:59:33+02:00","dateModified":"2022-01-18T10:17:17+01:00","publisher":{"@type":"Organization","@id":"https:\/\/witalni.pl\/#organization","name":"Witalni.pl","logo":{"@type":"ImageObject","url":"","width":600,"height":60}},"author":{"@type":"Person","name":"admin-kuba","url":"https:\/\/witalni.pl\/author\/admin-kuba\/","image":{"@type":"ImageObject","url":"https:\/\/secure.gravatar.com\/avatar\/da6a19fc8f519ac41f23ef88f6c4da70?s=96&d=mm&r=g","height":96,"width":96}}}

Referencje

Jedną z największych motywacji Witalnych jest satysfakcja współpracujących z nami firm. Cieszymy się, ze nasze wspólne działania przełożyły się na sukces. Chcemy podzielić się opiniami naszych klientów, dlatego poniżej zgromadziliśmy dla Państwa referencje, które dobrowolnie wystawili nam nasi klienci.

Vetrex Sp. z o.o.

„W okresie 2012 – wrzesień 2015 firma Witalni przeprowadziła dla Vetrex Sp. z o.o. szereg procesów rekrutacyjnych na różne stanowiska. Profesjonalne podejście i zaangażowanie firmy Witalni pozwolił(...)

W okresie 2012 – wrzesień 2015 firma Witalni przeprowadziła dla Vetrex Sp. z o.o. szereg procesów rekrutacyjnych na różne stanowiska. Profesjonalne podejście i zaangażowanie firmy Witalni pozwoliło w krótkim okresie od złożenia zleceń na pozyskanie wartościowych pracowników.  Wiedza i doświadczenie firmy Witalni  imponuje, co korzystnie wpływa na sprawny przebieg procesów. Potencjalny kontrahent firmy Witalni może liczyć na bardzo wysoki standard współpracy.

Z poważaniem,

Krzysztof Michalak
Dyrektor Handlowy Vetrex sp. z o.o.

RMF FM

„Informujemy że Firma Witalni przeprowadziła dwudniowe szkolenie wprowadzające i repetytoryjne dla współpracowników Działu Sprzedaży Bezpośredniej Grupy RMF pt. „Mistrz Sprzedaży czyli jak (...)

Informujemy że Firma Witalni przeprowadziła dwudniowe szkolenie wprowadzające i repetytoryjne dla współpracowników Działu Sprzedaży Bezpośredniej Grupy RMF pt. „Mistrz Sprzedaży czyli jak zostać…”. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani poziomem merytorycznym jak i technicznym szkolenia. Trener Leszek Sergiel jest profesjonalistą, który w zaangażowany, żywy i interesujący sposób prowadzi proces uczenia. Aktywnie współpracuje z grupą przy wykorzystaniu najnowszych metod edukacyjnych.

Po pierwszym doświadczeniu szkoleniowym podjęliśmy decyzję o kontynuacji współpracy z Firmą Witalni i Panem Leszkiem Sergiel.

Wysoką ocenę szkolenia potwierdzają nasi współpracownicy. Ich wypowiedzi załączamy do niniejszego listu. ”

Z uszanowaniem,

Piotr Szymkowiak
Menedżer ds. Zarządzania relacjami z klientami bezpośrednimi

ProElite

„W dniach 16-17.09.2014 roku miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu z zakresu „Kompetencji menedżerskich”, które odbyło się w Łodzi. Wiedza oraz sposób jej przekazywania przez trenera (...)

„W dniach 16-17.09.2014 roku miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu z zakresu „Kompetencji menedżerskich”, które odbyło się w Łodzi. Wiedza oraz sposób jej przekazywania przez trenera wzbudziły mój podziw i pełne uznanie. Trener wykazał się umiejętnością tworzenia przemiłej atmosfery, dzięki czemu szkolenie było interesujące, nie tylko ze względów nowo zdobytej wiedzy. Co ważne, zakres informacji jakich uczestnicy szkolenia oczekiwali zdobyć, ustalany był podczas prowadzonych zajęć. Uczestnicy, mimo ustalonego harmonogramu, sami określali obszar materiału jakim byli zainteresowani, prowadzący elastycznie dostosował szkolenie do potrzeb jego uczestników. Oprócz teorii, zawsze popartej praktycznymi przykładami ze strony trenera, odbyły się również pewne ćwiczenia otwierające oczy na aspekty, które w ogóle nie były wcześniej brane pod uwagę przeze mnie jako zarządzającego zespołem.

Mam nadzieję, w niedalekiej przyszłości skorzystać z dalszego doradztwa firmy Witalni. ”

Dyrektor sprzedaży
Justyna Krawiec

Pneumat

Nasi pracownicy uczestniczyli w szkoleniu doskonalącym umiejętności handlowe prowadzonym przez Pana Leszka Sergiel pt. „Mistrz sprzedaży, jak być handlowcem ponadbranżowym”. Szkolenie odbyło się we (...)

Nasi pracownicy uczestniczyli w szkoleniu doskonalącym umiejętności handlowe prowadzonym przez Pana Leszka Sergiel pt. „Mistrz sprzedaży, jak być handlowcem ponadbranżowym”. Szkolenie odbyło się we Wrocławiu w dniach 2-3 września 2014 r.
W przeszłości korzystaliśmy już z usług szkoleniowych firmy Witalni i w zależności od naszych potrzeb szkoleniowych wracamy do Pana Leszka. Dzieję się tak dlatego, że widzimy wyraźny wzrost motywacji, pewności siebie i efektywności w pracy naszych handlowców.

Poniżej cytuję fragmenty opinii uczestników:

 

„Moim zdaniem było to bardzo profesjonalne szkolenie. Przekaz jego wiedzy i wiadomości był bardzo konkretny, nie opierał się na nudnych definicjach, wykresach czy też statystykach, ale pokazał nam jak pracować z klientem z tej praktycznej strony, przedstawiając przy tym sytuacje z życia, techniki które działają na podświadomość, stosowne zachowanie oraz jak powinno się wywrzeć na kliencie dobre wrażenie.”

 

„Szkolenie, które trwało około 18 godzin nawet przez chwile nie sprawiło abym poczuł się znudzony. Profesjonalne podejście do uczestników i chęć przekazania wiedzy przez Pana Leszka sprawiło, że chcę uczestniczyć w kolejnych sesjach bo naprawdę warto.”

 

„Ja jestem bardzo zadowolony. Na szkoleniu były poruszane podstawowe zachowania klientów począwszy od tego jak ich zainteresować produktem po samą sprzedaż i chęć klienta aby wrócił i polecił nas w przyszłości. Jeżeli istniałaby taka możliwość chciałbym uczestniczyć w następnych sesjach szkolenia.”

 

Oddelegowując naszych pracowników na szkolenia w firmie Witalni mamy przekonanie, że jest to inwestycja, która szybko się zwróci.

Z poważaniem,

Tomasz Pachura
Członek Zarządu

New Man

„W dniach 24 – 25.03.2014r. miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu „Kompetencje Menedżerskie” prowadzone przez trenera p. Leszka Sergiela z Firmy „Witalni”. Szkolenie wyróżniało się ponad przeciętną retoryką (...)

W dniach 24 – 25.03.2014r. miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu „Kompetencje Menedżerskie” prowadzone przez trenera p. Leszka Sergiela z Firmy „Witalni”. Szkolenie wyróżniało się ponad przeciętną retoryką i szczególną lekkością co spowodowało, iż przekazywany materiał przyswojony został z większą skutecznością. Brałem udział w wielu szkoleniach różnego szczebla, jednakże to pozostanie długo w mojej pamięci. Myślę , że w przyszłości skorzystam jeszcze z usług wyżej wymienionej Firmy.”

Robert Dworak
Manager ds. Sprzedaży i Rozwoju Sieci
Jerzy Gałczyński
Firma Produkcyjno Handlowa „New Men” ZPChr

Zakmed

Pragniemy podkreślić profesjonalizm świadczonych usług i dostosowanie do naszych indywidualnych potrzeb. Poziom merytoryczny, jak i sposób prowadzenia zajęć pozwolił na podniesienie kwalifikacji zarówno zawodowych, jak i (...)

Pragniemy podkreślić profesjonalizm świadczonych usług i dostosowanie do naszych indywidualnych potrzeb. Poziom merytoryczny, jak i sposób prowadzenia zajęć pozwolił na podniesienie kwalifikacji zarówno zawodowych, jak i interpersonalnych naszych pracowników.

Trener Leszek Sergiel prowadzący zajęcia wykazał się doświadczeniem; profesjonalizmem i skutecznością w przekazywaniu wiedzy, stwarzając jednocześnie przyjemną atmosferę szkoleń.

W związku z tym możemy rekomendować usługi firmy WITALNI-SZKOLENIA tym, którym zależy na rzetelnie prowadzonych i interesujących szkoleniach są one zajmujące dla uczestników, a pracodawcy dają pewność, ze wiedza jest przekazywana na wysokim poziomie. Współpraca z firmą WITALNI-SZKOLENIA dostarcza nam wiele satysfakcji ze strony merytorycznej, jak i organizacyjnej. Wszystkim zainteresowanym możemy polecić firmę WITALNI-SZKOLENIA, jako sprawdzonego i godnego zaufania partnera.

Z poważaniem,

Piotr Wywrot
Prezes Zarządu