{"@context":"https:\/\/schema.org\/","@type":"Article","mainEntityOfPage":{"@type":"WebPage","@id":"https:\/\/witalni.pl\/referencje\/"},"url":"https:\/\/witalni.pl\/referencje\/","headline":"Referencje","datePublished":"2016-07-14T15:59:33+02:00","dateModified":"2022-01-18T10:17:17+01:00","publisher":{"@type":"Organization","@id":"https:\/\/witalni.pl\/#organization","name":"Witalni.pl","logo":{"@type":"ImageObject","url":"","width":600,"height":60}},"author":{"@type":"Person","name":"admin-kuba","url":"https:\/\/witalni.pl\/author\/admin-kuba\/","image":{"@type":"ImageObject","url":"https:\/\/secure.gravatar.com\/avatar\/da6a19fc8f519ac41f23ef88f6c4da70?s=96&d=mm&r=g","height":96,"width":96}}}

Referencje

Jedną z największych motywacji Witalnych jest satysfakcja współpracujących z nami firm. Cieszymy się, ze nasze wspólne działania przełożyły się na sukces. Chcemy podzielić się opiniami naszych klientów, dlatego poniżej zgromadziliśmy dla Państwa referencje, które dobrowolnie wystawili nam nasi klienci.

Volz

Serdecznie dziękuję za przeprowadzone szkolenie „KOMPETENCJE MENADŻERSKIE”. Całe szkolenie oceniam bardzo wysoko. Przygotowanie wykładu, pokaz slajdów, do tego dużo praktycznych rad i przykłądó(...)

Serdecznie dziękuję za przeprowadzone szkolenie „KOMPETENCJE MENADŻERSKIE”. Całe szkolenie oceniam bardzo wysoko. Przygotowanie wykładu, pokaz slajdów, do tego dużo praktycznych rad i przykłądów z życia oraz humor prowadzącego uważam za pełny profesjonalizm. Chcę podkreślić, że przeprowadzony przez Pana wykład przyczyniły się do mojego rozszerzenia narzędzi w kierowaniu i zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję. Liczę na dalsze szkolenia z Pana udziałem.

Z poważaniem

Krzysztof Skawiński
Kierownik Produkcji

Marko

Dziękujemy za wspaniały efekt szkolenia do którego przyczyniła się firma konsultingowo-szkoleniowa „WITALNI” prowadząca szkolenie w Krakowie w dn 25-26.09.2013 w którym brałem udział (...)

Dziękujemy za wspaniały efekt szkolenia do którego przyczyniła się firma konsultingowo-szkoleniowa „WITALNI” prowadząca szkolenie w Krakowie w dn 25-26.09.2013 w którym brałem udział jako właściciel Serwisu Samochodów Ciężarowych MARKO. W ramach tego szkolenia zostało przeprowadzone szkolenie otwarte na temat: „Kompetencje Menedżerskie”.(…) zajęcia prowadzone były przez Pana Leszka Sergiel. Szkolenie obejmowało interesujące mnie zagadnienia i pozwoliło wprowadzić w firmie konkretne zmiany, które stopniowo już wpływają na poprawę relacji pracowniczych w firmie imam nadzieję, ze przyczyni się na jeszcze lepszy wizerunek serwisu wśród klientów.

Szkolenie miało charakter warsztatowy i bardzo konkretnie pozwoliło poznać mocne i słabe strony mojej firmy (…). Szkolenie było interesujące, przyczyniło się do bliższego poznania sytuacji w jakiej znajduje się firma i jak relacje z pracownikami są ważne dla pozycji serwisu wśród konkurencji, dostrzeżenia problemów oraz odpowiedzialnego dążenia do założonych celów.

Rekomenduje Pana Leszka Sergiel jako solidnego i kompetentnego fachowca do współpracy i polecenia.

Z poważaniem,
Firma Marko

Hotel Styl 70

W dniach 2-3 kwietnia 2012r firma Witalni przeprowadziła szkolenie pracowników Hotelu Styl 70 w zakresie profesjonalnie obsługi klienta. Z relacji uczestników jasno wynika, iż szkolenie miało (...)

W dniach 2-3 kwietnia 2012r firma Witalni przeprowadziła szkolenie pracowników Hotelu Styl 70 w zakresie profesjonalnie obsługi klienta. Z relacji uczestników jasno wynika, iż szkolenie miało w pełni profesjonalny przebieg, a sposób przekazywania wiedzy należał do niezwykle przystępnych. Osoby uczestniczące w szkoleniu zgodnie potwierdziły rzetelność, niezwykłą osobowość oraz bogate doświadczenie trenera – Pana Leszka Sergiel. Podkreślili jednocześnie, iż w trakcie szkolenia szczególny nacisk kładziony był na wiedzę praktyczną i studium przypadków, co pozwoliło znacznie szybciej i skuteczniej przyswoić nowe informacje. Dzięki czemu zajęcia były dla uczestników ciekawe i interesujące, szkolenie odbywało się w przyjaznej atmosferze sprzyjającej przyswajaniu wiedzy, a oczekiwania uczestników zostały w pełni spełnione.

Biorąc pod uwagę przedstawione wyzej aspekty możemy z całą stanowczością i absolutną pewnością rekomendować firmę Witalni – Szkoleni, jako partnera rzetelnego, odpowiedzialnego i co najważniejsze: kompetentnego.

Z poważaniem

Gabriela Przybyła
Kierownik Hotelu Styl 70

Karol Kania i Synowie Sp. z o.o.

Manor House

W dniu 3 września bieżącego roku brałam udział w szkoleniu „Sprzedaż Usług Hotelowych” prowadzonym przez trenera Leszka Sergiel, które było zorganizowane przez firmę Witalni – Szkolenia (...)

W dniu 3 września bieżącego roku brałam udział w szkoleniu „Sprzedaż Usług Hotelowych” prowadzonym przez trenera Leszka Sergiel, które było zorganizowane przez firmę Witalni – Szkolenia i Doradztwo. Szkolenie przeprowadzone zostało bardzo profesjonalnie, Pan trener nie ograniczał się teorii, ale każde omawiane zagadnienia popierał praktycznymi przykładami. Po zapoznaniu się z uczestnikami szkolenia, odnosił się w czasie wykładów do reprezentowanych przez nich obiektów, co było dodatkowym atutem. Wywiązał się z planu szkolenia, a nawet wzbogacił go ciekawymi, dodatkowymi informacjami.

Ponadto sama organizacja szkolenia była bez zarzutu, choć lokalizacja była dla mnie, jako osoby spoza Warszawy, trochę kłopotliwa z powodu braku połączenia PKP.

Szkolenie to spełniło moje oczekiwania z zakresu wiedzy jak i organizacji.

Z poważaniem,

Adrianna Wrona-Zyskowska
Specjalista ds. marketingu Manor House

Aquapol Polska CPV

„Firma AQUAPOL POLSKA CPV współpracuje z Panem Leszkiem Sergiel, właścicielem firmy WITALNI-SZKOLENIA od kwietnia 2009 roku. W tym czasie Pan Leszek Sergiel zrealizował na nasze zlecenie usługi (...)

Firma AQUAPOL POLSKA CPV współpracuje z Panem Leszkiem Sergiel, właścicielem firmy WITALNI-SZKOLENIA od kwietnia 2009 roku. W tym czasie Pan Leszek Sergiel zrealizował na nasze zlecenie usługi w zakresie: szkoleń firmowych wewnętrznych, badania zgodności kompetencji pracowników (…).

Stwierdzam, że usługi zawsze były wykonywane na _najwyższym poziomie zawodowym z zachowaniem szczególnie należytej staranności i rzetelności.
Jestem przekonany, że Pan Leszek Sergiel jest osobą, która dysponuje bogatą wiedzą zawodową i szerokim doświadczeniem nabytym podczas wieloletniej praktyki, co gwarantuje wysoką jakość i profesjonalizm świadczonych usług.
Jak najbardziej polecam firmę WITALNI – SZKOLENIA jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala mi postrzegać firmę WITALNI – SZKOLENIA jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta.

Liczymy na dalszą współpracę oraz życzymy licznych sukcesów.

Krzysztof Tabiś
Właściciel Aquapol Polska CPV

Uldo Polska

Firma WITALNI -Szkolenia i Doradztwo w 2011 roku przeprowadziła dla pracowników Działu Sprzedaży oraz Technologów Firmy ULDO Polska Sp. z o.o. & Co. Sp. k. (...)

Firma WITALNI -Szkolenia i Doradztwo w 2011 roku przeprowadziła dla pracowników Działu Sprzedaży oraz Technologów Firmy ULDO Polska Sp. z o.o. & Co. Sp. k. cykl szkoleń pod nazwą „Sprzedaż Partnerska”. Był to roczny cykl szkoleniowy, przygotowany i w pełni dostosowany do indywidualnych potrzeby naszej firmy.

Przeprowadzony cykl szkoleń był zgodny z naszymi wysokimi oczekiwaniami. Firma Witalni przeprowadziła szkolenia profesjonalnie i ciekawie, prezentując przy tym wysoki poziom merytoryczny oraz ,duże zaangażowanie prowadzących je Trenerów, którzy potrafili nawiązać doskonały kontakt z uczestnikami. Przekazywana wiedza teoretyczna była uzupełniona dużą ilością zajęć praktycznych i warsztatów, co w widoczny sposób wpłynęło na podniesienie wiedzy, umiejętności i efektywności naszych pracowników. Szczególnego podkreślenia wymaga fakt, że pozytywna ocena Trenerów Firmy WITALNI została potwierdzona również przez samych uczestników.

Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę WITALNI -Szkolenia i Doradztwo jako kompetentnego i profesjonalnego partnera do współpracy w zakresie szkoleń i doradztwa.

Z poważaniem,

Elisabeth Scheller
Prokurent Samoistny