(function() { var ams = document.createElement('script'); ams.type = 'text/javascript'; ams.async = true; ams.src = '//analytics.greensender.pl/scripts/js/am.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ams, s); var r = false; ams.onload = ams.onreadystatechange = function() { if (!r && (!this.readyState || this.readyState == 'complete')) { r = true; am.create("DMS6523BA53CAB84"); am.send('pageview'); } }; })();

Referencje

Jedną z największych motywacji Witalnych jest satysfakcja współpracujących z nami firm. Cieszymy się, ze nasze wspólne działania przełożyły się na sukces. Chcemy podzielić się opiniami naszych klientów, dlatego poniżej zgromadziliśmy dla Państwa referencje, które dobrowolnie wystawili nam nasi klienci.

SGB

„Szanowny Pan Leszek Na Pana ręce składam podziękowanie za profesjonalnie przeprowadzone dla pracowników naszego Banku w dniach 14 – 15 kwietnia 2007 roku szkolenia pt. „Nowoczesna Firma w Gospodarce Rynkowej”. (...)

„Szanowny Pan Leszek

Na Pana ręce składam podziękowanie za profesjonalnie przeprowadzone dla pracowników naszego Banku w dniach 14 – 15 kwietnia 2007 roku szkolenia pt. „Nowoczesna Firma w Gospodarce Rynkowej”. W szkoleniu uczestniczyli wszyscy pracownicy naszego Banku. Poziom szkolenia został przez wszystkim uczestników oceniony bardzo wysoko. Wynieśliśmy z niego wiele rad i wskazówek, poznaliśmy nieznane nam wcześniej mechanizmy i techniki sprzedaży. Przekazana nam wiedza zaowocuje lepszą obsługą klienta, a co za tym idzie zwiększoną ilością zadowolonych klientów.

Jestem pełna uznania dla fachowości i profesjonalizmu Pana Leszka Sergiel. Stworzył bardzo sympatyczną atmosferę w czasie całego szkolenia.

Współpracę z firmą Witalni oceniam bardzo wysoko i polecam ją każdemu, kto chce inwestować w najcenniejszy kapitał firmy – pracowników.

Życzę dalszych sukcesów w pracy oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.”

Z poważaniem,

Janina Pilarek
Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego

Silesia 2000

„Z prawdziwą przyjemnością i uznaniem rekomendujemy firmę „Witalni” jej przyszłym klientom. Szkolenia z zakresu technik sprzedaży przeprowadzane przez firmę „Witalni” zawsze cechują się pełnym profesjonalizmem a (...)

„Z prawdziwą przyjemnością i uznaniem rekomendujemy firmę „Witalni” jej przyszłym klientom. Szkolenia z zakresu technik sprzedaży przeprowadzane przez firmę „Witalni” zawsze cechują się pełnym profesjonalizmem a wiedza przekazywana kursantom ma nie tylko wymiar teoretyczny ale jest również poparta wszelkimi możliwymi przykładami. Przyjacielska i twórcza atmosfera pracy sprzyja doskonałemu przyswajaniu wiedzy, aktywności i zaangażowaniu kursantów, co nie było by możliwe bez indywidualnego podejścia prowadzących do grupy, z którą pracują.

Jesteśmy pewni, że dzięki tym szkoleniom nasi pracownicy są jeszcze lepiej przygotowani do efektywnej obsługi klienta oraz mają realny wpływ na wysokość sprzedaży naszych produktów. Przekłada się to bezpośrednio na świadomość marki jak i na dalszy rozwój naszej firmy.”

Z poważaniem,

Tomasz Gryt
Kierownik oddzialu kredytów gotówkowych

Unilin Flooring BVBA

„Szkolenie z zakresu „Sprzedaż Partnerska” zorganizowane przez firmę WITALNI-SZKOLENIA zostało przygotowane i przeprowadzone w sposób profesjonalny i ciekawy. Trener prowadzący, Pan Leszek Sergiel, nie tylko w bardzo (...)

„Szkolenie z zakresu „Sprzedaż Partnerska” zorganizowane przez firmę WITALNI-SZKOLENIA zostało przygotowane i przeprowadzone w sposób profesjonalny i ciekawy. Trener prowadzący, Pan Leszek Sergiel, nie tylko w bardzo dużym stopniu zainteresował uczestników wiedzą teoretyczną, ale także wykazał się duża umiejętnością zaangażowania grupy w ćwiczenia praktyczne. Na pochwałę zasługują także materiały towarzyszące, skonstruowane w taki sposób, aby uczestnicy mieli możliwość samodzielnego zapisania ostatecznych wniosków.

Badanie przeprowadzone wśród uczestników szkolenia wykazało, że szkolenie było bardzo ciekawym i praktycznym narzędziem, które na pewno pozwoli na większą efektywność pracy. Uczestnicy wyrazili także chęć udziału w kolejnych szkoleniach proponowanych przez firmę WITALNI – SZKOLENIA.”

Z poważaniem,

Małgorzata Jakubicz
Sales Development Manager

Górecki

„Firma GÓRECKI jest hurtownią motoryzacyjną działającą na rynku południowej Polski. Współpracujemy z firmą Witalni-Szkolenia, a w głównej mierze z Panem Leszkiem Sergiel, od roku 2000(...)

„Firma GÓRECKI jest hurtownią motoryzacyjną działającą na rynku południowej Polski. Współpracujemy z firmą Witalni-Szkolenia, a w głównej mierze z Panem Leszkiem Sergiel, od roku 2000r. Cykl szkoleń, organizowanych przez Firmę Witalni-Szkolenia pozwolił Naszej Firmie na doskonalenie technik sprzedaży oraz pogłębianie wiedzy handlowej, co z kolei miało duży wpływ na zwiększenie sprzedaży. Szkolenia, w których uczestniczyli pracownicy naszej firmy dotyczyły kadry handlowej i zarządzającej. Z całą odpowiedzialnością potwierdzam fachowość oraz bardzo dobre przygotowanie techniczne niezbędne do prowadzenia Szkoleń. Dowodem na to jest fakt, iż nasza firma każdego roku uczestniczy w szkoleniach.

Jako wielokrotny uczestnik szkoleń polecam skorzystanie z oferty firmy Witalni-Szkolenia.”

Z poważaniem,

Jarosław Ostrzolek
Kierownik Handlowy

Gealan Polska

„Firma Witalni Szkolenia przeprowadziła w dniach 06-07 maja 2006, szkolenie dla pracowników firmy GEALAN Polska pt „Telefoniczna Obsługa Klienta”. Dwudniowe zajęcia zostały przeprowadzone w sposób (...)

„Firma Witalni Szkolenia przeprowadziła w dniach 06-07 maja 2006, szkolenie dla pracowników firmy GEALAN Polska pt „Telefoniczna Obsługa Klienta”. Dwudniowe zajęcia zostały przeprowadzone w sposób w pełni profesjonalny, a trenerzy Pan Leszek Sergiel i Pani Beata Kras-Opyrchał, dali się poznać jako osoby kompetentne i zaangażowane w swoją prace. Prowadzący wykazali się dużą wiedzą merytoryczną z zakresu obsługi klienta i aktywnej komunikacji przez telefon, jak również znakomitymi zdolnościami trenerskimi. Dzięki trafnemu rozpoznaniu oczekiwań I potrzeb uczestników, program szkolenia został starannie dobrany do grupy. Bardzo przydatne okazały się ćwiczenia praktyczne. z zastosowaniem takich narzędzi jak telefon i kamera video. podczas których każdy z uczestników mógł sprawdzić I przećwiczyć zdobyte umiejętności.

W imieniu uczestników szkolenia dziękuję Witalnym za wzorowe przeprowadzenie zajęć. Wiedza przekazana podczas szkolenia z pewnością wpłynie na polepszenie jakości obsługi naszych klientów.

Współpracę z firmą Witalni Szkolenia oceniam bardzo wysoko. Biorąc pod uwagę, że firma nasza już klika razy miała przyjemność współpracować z tą firmą szkoleniową, polecam ją każdemu, kto przywiązuje wagę do podnoszenia zarówno kwalifikacji własnych jak i całego personelu. „

Z poważaniem,

Łukasz Wajs
Kierownik działu sprzedaży

MZEC Świdnica

Niniejszym informujemy, że firma WITALNI-SZKOLENIA przeprowadziła dla pracowników Miejskiego Zakładu Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Świdnicy szkolenie z zakresu: „Rola zespołu firmy”. Zajęcia (...)

Niniejszym informujemy, że firma WITALNI-SZKOLENIA przeprowadziła dla pracowników Miejskiego Zakładu Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Świdnicy szkolenie z zakresu: „Rola zespołu firmy”. Zajęcia dydaktyczne prowadzone były przez Trenera firmy WITALNI-SZKOLENIA Pana Leszka Sergiela.
Szkolenie obejmowało zarówno kadrę zarządzającą jak i pracowników. Prowadzone było w sposób profesjonalny i efektywny – wiedza teoretyczna przekazana została w sposób prosty i zrozumiały, poparta wieloma przykładami…