{"@context":"https:\/\/schema.org\/","@type":"Article","mainEntityOfPage":{"@type":"WebPage","@id":"https:\/\/witalni.pl\/referencje\/"},"url":"https:\/\/witalni.pl\/referencje\/","headline":"Referencje","datePublished":"2016-07-14T15:59:33+02:00","dateModified":"2022-01-18T10:17:17+01:00","publisher":{"@type":"Organization","@id":"https:\/\/witalni.pl\/#organization","name":"Witalni.pl","logo":{"@type":"ImageObject","url":"","width":600,"height":60}},"author":{"@type":"Person","name":"admin-kuba","url":"https:\/\/witalni.pl\/author\/admin-kuba\/","image":{"@type":"ImageObject","url":"https:\/\/secure.gravatar.com\/avatar\/da6a19fc8f519ac41f23ef88f6c4da70?s=96&d=mm&r=g","height":96,"width":96}}}

Referencje

Jedną z największych motywacji Witalnych jest satysfakcja współpracujących z nami firm. Cieszymy się, ze nasze wspólne działania przełożyły się na sukces. Chcemy podzielić się opiniami naszych klientów, dlatego poniżej zgromadziliśmy dla Państwa referencje, które dobrowolnie wystawili nam nasi klienci.

Majewski Sp. z o.o.

„Z firmą WITALNI SZKOLENIA I DORADZTWO współpracujemy od 2007 roku. W tym czasie firma dała się poznać jako rzetelna, profesjonalna i otwarta na różne formy współpracy. W (...)

„Z firmą WITALNI SZKOLENIA I DORADZTWO współpracujemy od 2007 roku. W tym czasie firma dała się poznać jako rzetelna, profesjonalna i otwarta na różne formy współpracy. W ciągu dwóch lat firma WITALNI przeprowadziła dla naszych pracowników oraz kontrahentów serię szkoleń z zakresu sprzedaży partnerskiej, marketingu oraz profesjonalnej rekrutacji personelu. Wszystkie szkolenia były na bardzo wysokim poziomie, teoria zawsze była poparta przykładami oraz, co bardzo ważne, ćwiczeniami , dzięki którym dużo łatwiej przyswaja się wiedzę.

Tematy szkoleń zawsze były dopasowane do oczekiwań uczestników i te oczekiwania spełniały. Dodatkowo przyjaznatmosfera, dowcip prowadzącegoPana Leszka Sergiela sprawiał, że uczestnicy byli aktywni przez cały czas trwania spotkania. O profesjonalizmie firmy świadczy nie tylko obszerna wiedza, doradztwo poza szkoleniami, pełne zaangażowanie, ale też sposób przygotowania do szkoleń, udostępnienie uczestnikom materiałów.

Fabryka Okien Majewski Sp. z o.o. z pewnością nadal będzie korzystać z usług firmy WITALNI SZKOLENIA I DORADZTWO i gorąco poleca wszystkim przedsiębiorcom współpracę z tą firmą.”

Bogna Czarnopolska
Kierownik Działu Marketingu i Rozwoju Sieci Fabryka okien Majewski Sp. z o.o.

Effect System

„Firma Witalni przeprowadziła w roku 2008 cykl szkoleń zamkniętych dla działów handlowych firm: Świat Lnu Sp. z o.o. Kmienna Góra, Effect System S.A. Kamienna Gó(...)

„Firma Witalni przeprowadziła w roku 2008 cykl szkoleń zamkniętych dla działów handlowych firm: Świat Lnu Sp. z o.o. Kmienna Góra, Effect System S.A. Kamienna Góra. Szkolenia zostały starannie przygotowane w oparciu o szczegółowe poznanie naszych potrzeb. Duża ilość ćwiczeń przeplatana wykładem pozwoliła na przyswojenie nowych umiejętności i uświadomienie sobie możliwości, jakie mamy – jako handlowy i negocjatorzy. Szczególny nacisk prowadzący (Pan Robert Paliga) położył na zagadnienia związane z postawą handlowca i podejściem do procesu sprzedaży.

Przygotowanie szkolenia – pod względem prezentacji, kwestii technicznych, materiałów – bardzo profesjonalnie.

Porównując szkolenie firmy Witalni z innymi, jakie przeprowadziliśmy w naszej firmie stwierdzam, że Witalni wyróżniają się profesjonalnym i rzetelnym przygotowaniem i co wyjątkowe, duży nacisk położony jest na rozpoznanie potrzeb szkoleniowych i zebranie szczegółowych opinii po szkoleniu.

To pozwala wierzyć, że szkolenie jest naprawdę „skrojone na miarę” i pomoże nam rozwiązać problemy w danym obszarze.”

Z poważaniem

Dagmara Pietraszek
Dyrektor Handlowy

Glaspol Saint-Gobain

Niniejszym chcielibyśmy podziękować Firmie Witalni za owocną współprace w ramach kolejnej edycji Akademii GLASPOL Saint Gobain: „Niezwykłe szyby w Twoich oknach”/ Wspierając ofertę okien z (...)

Niniejszym chcielibyśmy podziękować Firmie Witalni za owocną współprace w ramach kolejnej edycji Akademii GLASPOL Saint Gobain: „Niezwykłe szyby w Twoich oknach”/ Wspierając ofertę okien z dodatkowymi funkcjami GLASPOL Saint-Gobain wyposaża salony okienne w pomocne narzędzia sprzedażowe oraz dba o rozwijanie wiedzy sprzedawców okien w ramach programu „Niezwykłe szyby w Twoich Oknach”. W związku z tym faktem przedsiębiorstwo poszukiwało efektywnego, profesjonalnego kursu dla swoich partnerów biznesowych. Szkolenie „Sprzedaż Socjotechniczna Okien”‚ przeprowadzone przez firmę Witalni spełniło nasze oczekiwania. Spójny program, jasność przekazu oraz umiejętność motywacji uczestników oceniamy wysoko.

Chcielibyśmy polecić firmę Witalni jako niezawodnego, profesjonalnego partnera.

Grzegorz Ogierman
Marketing Manager

Daikin

„Z prawdziwą przyjemnością rekomendujemy firmę szkoleniową „Witalni’. Z naszych dotychczasowych kontaktów, możemy stwierdzić, że szkolenie przeprowadzone przez Pana Leszka Sergiela, które odbyło się w dwó(...)

„Z prawdziwą przyjemnością rekomendujemy firmę szkoleniową „Witalni’. Z naszych dotychczasowych kontaktów, możemy stwierdzić, że szkolenie przeprowadzone przez Pana Leszka Sergiela, które odbyło się w dwóch turach w styczniu i w lutym 2004 r., otrzymało bardzo dobrą ocenę od wszystkich uczestników. Udział w nim wzięli głównie pracownicy działów sprzedaży.

Biorąc pod uwagę, fazę przygotowawczą, tj opracowanie programu, materiały oraz poziom i sposób prowadzenia, możemy rekomendować firmę „Witalni” jako wiarygodnego partnera wspierającego rozwój pracowników.”

Z poważaniem,

Marek Sachmata
Dyrektor ds. Administracyjno-Finansowych

SGB

„Szanowny Pan Leszek Na Pana ręce składam podziękowanie za profesjonalnie przeprowadzone dla pracowników naszego Banku w dniach 14 – 15 kwietnia 2007 roku szkolenia pt. „Nowoczesna Firma w Gospodarce Rynkowej”. (...)

„Szanowny Pan Leszek

Na Pana ręce składam podziękowanie za profesjonalnie przeprowadzone dla pracowników naszego Banku w dniach 14 – 15 kwietnia 2007 roku szkolenia pt. „Nowoczesna Firma w Gospodarce Rynkowej”. W szkoleniu uczestniczyli wszyscy pracownicy naszego Banku. Poziom szkolenia został przez wszystkim uczestników oceniony bardzo wysoko. Wynieśliśmy z niego wiele rad i wskazówek, poznaliśmy nieznane nam wcześniej mechanizmy i techniki sprzedaży. Przekazana nam wiedza zaowocuje lepszą obsługą klienta, a co za tym idzie zwiększoną ilością zadowolonych klientów.

Jestem pełna uznania dla fachowości i profesjonalizmu Pana Leszka Sergiel. Stworzył bardzo sympatyczną atmosferę w czasie całego szkolenia.

Współpracę z firmą Witalni oceniam bardzo wysoko i polecam ją każdemu, kto chce inwestować w najcenniejszy kapitał firmy – pracowników.

Życzę dalszych sukcesów w pracy oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.”

Z poważaniem,

Janina Pilarek
Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego

Silesia 2000

„Z prawdziwą przyjemnością i uznaniem rekomendujemy firmę „Witalni” jej przyszłym klientom. Szkolenia z zakresu technik sprzedaży przeprowadzane przez firmę „Witalni” zawsze cechują się pełnym profesjonalizmem a (...)

„Z prawdziwą przyjemnością i uznaniem rekomendujemy firmę „Witalni” jej przyszłym klientom. Szkolenia z zakresu technik sprzedaży przeprowadzane przez firmę „Witalni” zawsze cechują się pełnym profesjonalizmem a wiedza przekazywana kursantom ma nie tylko wymiar teoretyczny ale jest również poparta wszelkimi możliwymi przykładami. Przyjacielska i twórcza atmosfera pracy sprzyja doskonałemu przyswajaniu wiedzy, aktywności i zaangażowaniu kursantów, co nie było by możliwe bez indywidualnego podejścia prowadzących do grupy, z którą pracują.

Jesteśmy pewni, że dzięki tym szkoleniom nasi pracownicy są jeszcze lepiej przygotowani do efektywnej obsługi klienta oraz mają realny wpływ na wysokość sprzedaży naszych produktów. Przekłada się to bezpośrednio na świadomość marki jak i na dalszy rozwój naszej firmy.”

Z poważaniem,

Tomasz Gryt
Kierownik oddzialu kredytów gotówkowych