var dataLayer_content = {"siteID":0,"siteName":"","pagePostType":"slowniczekitem","pagePostType2":"tax-slowniczekitem","pageCategory":[],"ecomm_pagetype":"other"}; dataLayer.push( dataLayer_content );

Kreatywność

W dzisiejszych czasach, kiedy większość firm stara się wyróżnić na tle konkurencji i tworzyć unikatowe, innowacyjne produkty i usługi, to właśnie kreatywność w biznesie może być przewagą konkurencyjną, a także jednym z wielu czynników rozwoju przedsiębiorstwa.

Poniżej prezentujemy najważniejsze pojęcia związane z rozwijaniem kreatywności, zarówno tej w biznesie jak i w życiu codziennym.

Czym jest kreatywność? Przede wszystkim kreatywność to proces tworzenia wyjątkowych pomysłów i idei. Pomysły, mogą być rezultatem umiejętnego wykorzystania zdolności do postrzegania rzeczywistości w nietypowy sposób – umiejętności znajdywania różnych rozwiązań i zastosowań danej sytuacji. Kreatywność, to także sposób nieszablonowego myślenia i przełamywania schematów oraz nawyk bycia w gotowości wobec nadchodzących zmian, a także umiejętność analizy i czerpania pomysłów z już istniejących rozwiązań.

Szukasz inspiracji? Skorzystaj z naszych artykułów!

kilkadziesiąt artykulów, dzięki którym dowiesz się nowych rzeczy, uzupełnisz wiedzę i poznasz naszych specjalistów