{"@context":"https:\/\/schema.org\/","@type":"Article","mainEntityOfPage":{"@type":"WebPage","@id":"https:\/\/witalni.pl\/szkolenia\/szkolenia-dla-handlowcow\/"},"url":"https:\/\/witalni.pl\/szkolenia\/szkolenia-dla-handlowcow\/","headline":"Szkolenia dla handlowców","datePublished":"2019-08-14T11:32:15+02:00","dateModified":"2019-08-14T11:32:15+02:00","publisher":{"@type":"Organization","@id":"https:\/\/witalni.pl\/#organization","name":"Witalni.pl","logo":{"@type":"ImageObject","url":"","width":600,"height":60}},"author":{"@type":"Person","name":"jakub.sergiel","url":"https:\/\/witalni.pl\/author\/jakub-sergiel\/","image":{"@type":"ImageObject","url":"https:\/\/secure.gravatar.com\/avatar\/05e07d8ec078560e97b5730f77d34618?s=96&d=mm&r=g","height":96,"width":96},"sameAs":["https:\/\/plus.google.com\/b\/102171254356512763624\/?hl=pl"]}}

Szkolenia dla handlowców

Wyszkolony personel handlowy – gwarancją sukcesu!

Dobrze wyszkolona kadra handlowa to jeden z najmocniejszych elementów dobrze prosperującej firmy. Tajemnicą sukcesu jest wiedza i doświadczenie osób tworzących zespół. Dobry pracodawca powinien dbać zatem o swoich podwładnych, doskonalić ich umiejętności poprzez odpowiednio dobrane szkolenia. Handlowcy, którzy nie rozwijają się oraz nie pogłębiają swojej wiedzy w z zakresie sprzedaży i handlu nie przyczynią się do sukcesu firmy.

Dlaczego warto inwestować w szkolenia dla handlowców?

Każdy pracodawca lub szef sprzedaży doskonale zdaje sobie sprawę, że za wielkością sprzedaży kryje się wiedza i umiejętności pracowników. Firmom, które chcą się rozwijać i zwiększać swoje zyski polecamy cykliczne kierowanie kadry na odpowiednie szkolenia handlowe. Dobrze przygotowany projekt rozwojowy umożliwia monitorowanie poziomu wiedzy poszczególnych handlowców oraz skuteczne wpływanie na ich rozwój.

Jakie kursy i szkolenia oferujemy dla handlowców?

Dobry handlowiec to taki, który z jednej strony potrafi nawiązać kontakt z klientem, wzbudza zaufanie i wiarygodność, z drugiej zaś strony zna techniki sprzedaży i negocjacji. Warto więc kierować kadrę na szkolenia podwyższające poziom określonej wiedzy i umiejętności. W tym zakresie polecamy udział handlowców w szkoleniu z technik sprzedaży pt „Mistrz Sprzedaży” lub szkoleniu z wywierania wpływu w sprzedaży. Dobrym pomysłem, może być również wybór szkolenia „Odporność Psychiczna Handlowca” oraz „Skuteczny Przedstawiciel Handlowy„.

O czym warto pamiętać decydując się na szkolenia dla handlowców?

Szkolenia powinny być dopasowane w zależności od profilu firmy. Pracownicy, którzy głównie kontaktują się z klientem drogą telefoniczną będą potrzebowali zupełnie innych szkoleń niż ci, którzy spotykają się z klientami osobiście. Równie potrzebną umiejętnością jest pozyskiwanie nowych klientów. Każdy handlowiec musi stale i regularnie zwiększać grono swoich klientów.

Każdy nowy klient pozwala zwiększyć sprzedaż oraz wpływa na rozwój firmy. Skupiając się na nowych klientach, oczywiście nie można zapominać o zarządzaniu relacjami z tymi stałymi. Szkolenia z zakresu utrzymania dobrych relacji z klientami są również bardzo potrzebne w branży handlowej.

Najlepsze szkolenia dla handlowców to te dopasowane indywidualnie do potrzeb danej firmy. Mogą być zorganizowane zarówno w siedzibie firmy szkoleniowej, siedzibie klienta oraz w wybranym przez klienta miejscu. Często zdarza się, że szkolenia połączone są ze spotkaniami integracyjnymi. To doskonały pomysł. Jeśli firma organizuje spotkania lub wyjazdy integracyjne dla swoich podwładnych, warto połączyć to z rozwijającym szkoleniem handlowym.

Masz pytania związane z naszymi szkoleniami handlowymi? Chcialbyś skorzystać z oferty? Nie czekaj, wypełnij formularz lub napisz do nas!

INTERESUJĄ CIE SZKOLENIA DLA HANDLOWCÓW? SPRWADŹ ARTYKUŁY POWIĄZANE:

[kkstarratings]