(function() { var ams = document.createElement('script'); ams.type = 'text/javascript'; ams.async = true; ams.src = '//analytics.greensender.pl/scripts/js/am.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ams, s); var r = false; ams.onload = ams.onreadystatechange = function() { if (!r && (!this.readyState || this.readyState == 'complete')) { r = true; am.create("DMS6523BA53CAB84"); am.send('pageview'); } }; })();

Szkolenia dla handlowców

Wyszkolony personel handlowy – gwarancją sukcesu!

Dobrze wyszkolona kadra handlowa to jeden z najmocniejszych elementów dobrze prosperującej firmy. Tajemnicą sukcesu jest wiedza i doświadczenie osób tworzących zespół. Dobry pracodawca powinien dbać zatem o swoich podwładnych, doskonalić ich umiejętności poprzez odpowiednio dobrane szkolenia. Handlowcy, którzy nie rozwijają się oraz nie pogłębiają swojej wiedzy w z zakresie sprzedaży i handlu nie przyczynią się do sukcesu firmy.

Dlaczego warto inwestować w szkolenia dla handlowców?

Każdy pracodawca lub szef sprzedaży doskonale zdaje sobie sprawę, że za wielkością sprzedaży kryje się wiedza i umiejętności pracowników. Firmom, które chcą się rozwijać i zwiększać swoje zyski polecamy cykliczne kierowanie kadry na odpowiednie szkolenia handlowe. Dobrze przygotowany projekt rozwojowy umożliwia monitorowanie poziomu wiedzy poszczególnych handlowców oraz skuteczne wpływanie na ich rozwój.

Jakie kursy i szkolenia oferujemy dla handlowców?

Dobry handlowiec to taki, który z jednej strony potrafi nawiązać kontakt z klientem, wzbudza zaufanie i wiarygodność, z drugiej zaś strony zna techniki sprzedaży i negocjacji. Warto więc kierować kadrę na szkolenia podwyższające poziom określonej wiedzy i umiejętności. W tym zakresie polecamy udział handlowców w szkoleniu z technik sprzedaży pt „Mistrz Sprzedaży” lub szkoleniu z wywierania wpływu w sprzedaży. Dobrym pomysłem, może być również wybór szkolenia „Odporność Psychiczna Handlowca” oraz „Skuteczny Przedstawiciel Handlowy„.

O czym warto pamiętać decydując się na szkolenia dla handlowców?

Szkolenia powinny być dopasowane w zależności od profilu firmy. Pracownicy, którzy głównie kontaktują się z klientem drogą telefoniczną będą potrzebowali zupełnie innych szkoleń niż ci, którzy spotykają się z klientami osobiście. Równie potrzebną umiejętnością jest pozyskiwanie nowych klientów. Każdy handlowiec musi stale i regularnie zwiększać grono swoich klientów.

Każdy nowy klient pozwala zwiększyć sprzedaż oraz wpływa na rozwój firmy. Skupiając się na nowych klientach, oczywiście nie można zapominać o zarządzaniu relacjami z tymi stałymi. Szkolenia z zakresu utrzymania dobrych relacji z klientami są również bardzo potrzebne w branży handlowej.

Najlepsze szkolenia dla handlowców to te dopasowane indywidualnie do potrzeb danej firmy. Mogą być zorganizowane zarówno w siedzibie firmy szkoleniowej, siedzibie klienta oraz w wybranym przez klienta miejscu. Często zdarza się, że szkolenia połączone są ze spotkaniami integracyjnymi. To doskonały pomysł. Jeśli firma organizuje spotkania lub wyjazdy integracyjne dla swoich podwładnych, warto połączyć to z rozwijającym szkoleniem handlowym.

Masz pytania związane z naszymi szkoleniami handlowymi? Chcialbyś skorzystać z oferty? Nie czekaj, wypełnij formularz lub napisz do nas!

INTERESUJĄ CIE SZKOLENIA DLA HANDLOWCÓW? SPRWADŹ ARTYKUŁY POWIĄZANE:

Odpowiadając na oczekiwania naszych klientów uruchomiliśmy platformę z VIDEOKURSAMI. Aktualne kursy znajdują się na: KURSY.WITALNI.pl