(function() { var ams = document.createElement('script'); ams.type = 'text/javascript'; ams.async = true; ams.src = '//analytics.greensender.pl/scripts/js/am.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ams, s); var r = false; ams.onload = ams.onreadystatechange = function() { if (!r && (!this.readyState || this.readyState == 'complete')) { r = true; am.create("DMS6523BA53CAB84"); am.send('pageview'); } }; })();

Szkolenia zawodowe

Ciągle zmieniający się rynek pracy wymusza na osobach aktywnych zawodowo oraz poszukujących zatrudnienia podejmowania kroków związanych z aktywizacją posiadanych kwalifikacji. Obecnie dużą popularnością cieszą się szkolenia zawodowe. Są one nastawione na kształcenie z przedmiotów, które umożliwiają zdobycie profesjonalnych kompetencji w wielu popularnych zawodach.

Dlaczego warto ukończyć szkolenie zawodowe?

W Polsce bezrobocie maleje, więc coraz więcej pracodawców skarży się na problemy związane z obsadzeniem stanowisk pracy. Dotyczy to przede wszystkim branż budowlanych, przemysłowych oraz IT. Bardzo popularne są szkolenia zawodowe, które umożliwiają przekwalifikowanie się poszczególnych grup zawodowych zgodnie z wymogami rynku pracy. Wysokie oczekiwania wielu pracodawców sprawiają, że niezwykle cenny dla organizacji jest taki pracownik, który posiada szerokie uprawnienia oraz umiejętności. Dzięki temu, w razie potrzeby może on podjąć pracę na innym stanowisku lub w innym dziale firmy.

Posiadanie szerokich kwalifikacji zawodowych znacznie zwiększa szansę nie tylko na zdobycie zatrudnienia, lecz także daje możliwość awansu. Ponadto profesjonalne szkolenia zawodowe umożliwiają zmianę pracy na lepiej płatną oraz bardziej satysfakcjonującą.

Jakie szkolenia zawodowe są popularne?

Obecnie pracownicy fizyczni posiadający odpowiednie kwalifikacje mogą liczyć na pewną pracę oraz satysfakcjonujące wynagrodzenia. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się kursy na operatorów pilarek, suwnic, wózków widłowych, żurawi wieżowych oraz wielu innych maszyn i urządzeń. Ponadto dużą popularnością cieszą się szkolenia energetyczne czy elektroniczne. Uczestnicy szkoleń zdobywają wiedzę niezbędną do wykonywania poszczególnych zawodów. Na kurs składa się część teoretyczna oraz praktyczna, podczas których omawiane są poszczególne tematy znajdujące się w podstawie programowej. Zajęcia praktyczne pozwalają na poznanie zasad działania poszczególnych maszyn i urządzeń.

Kursy zawodowe są zawsze prowadzone od okiem wyspecjalizowanych ekspertów. Są zatem doskonałą okazją do uzyskania nowych umiejętności oraz certyfikatu który wzbogaci CV. Co więcej zdobyte zaświadczenia upoważniają kursantów do prowadzenia własnej działalności gospodarczej polegającej na wykonywaniu czynności, których nauczył się na szkoleniu.

Odpowiadając na oczekiwania naszych klientów uruchomiliśmy platformę z VIDEOKURSAMI. Aktualne kursy znajdują się na: KURSY.WITALNI.pl

Masz pytania związane ze szkoleniami zawodowymi? Chciałbyś skorzystać z oferty? Nie czekaj, wypełnij formularz lub napisz do nas!

[kkstarratings]