{"@context":"https:\/\/schema.org\/","@type":"Article","mainEntityOfPage":{"@type":"WebPage","@id":"https:\/\/witalni.pl\/szkolenia\/szkolenia-zamowienia-publiczne\/"},"url":"https:\/\/witalni.pl\/szkolenia\/szkolenia-zamowienia-publiczne\/","headline":"Szkolenia zamówienia publiczne","datePublished":"2019-09-18T10:44:59+02:00","dateModified":"2019-09-18T10:45:50+02:00","publisher":{"@type":"Organization","@id":"https:\/\/witalni.pl\/#organization","name":"Witalni.pl","logo":{"@type":"ImageObject","url":"","width":600,"height":60}},"author":{"@type":"Person","name":"jakub.sergiel","url":"https:\/\/witalni.pl\/author\/jakub-sergiel\/","image":{"@type":"ImageObject","url":"https:\/\/secure.gravatar.com\/avatar\/05e07d8ec078560e97b5730f77d34618?s=96&d=mm&r=g","height":96,"width":96},"sameAs":["https:\/\/plus.google.com\/b\/102171254356512763624\/?hl=pl"]}}

Szkolenia zamówienia publiczne

Zamówienia publiczne charakteryzują się podpisaniem odpłatnej umowę pomiędzy podmiotem publicznym a wykonawcą. Jej przedmiotem mogą być usługi, dostawy lub przykładowo roboty budowlane. W dobie szeroko rozwiniętej działalności w tym zakresie posiadanie szerokiej oraz jasno sprecyzowanej wiedzy jest niezwykle istotne. Osoby pracujące w tej branży mogą rozwijać się poprzez udział w profesjonalnych szkoleniach dotyczących zamówień publicznych.

Dla kogo skierowane są szkolenia z zamówień publicznych?

Zamówienia publiczne stanowią bardzo ważny element finansów publicznych. Do stosowania przepisów w tym zakresie zobowiązane są wszystkie podmioty sektora finansów publicznych. Ponadto są obowiązkowe dla wielu podmiotów o podobnym charakterze, które to są kontrolowane w określony sposób przez jednostki sektora finansów.

Szkolenia są dedykowane zarówno dla osób stawiających pierwsze kroki w tym obszarze jak i dla osób pragnących doskonalić dotychczasowe umiejętności. W tego typu szkoleniach często biorą udział pracownicy różnorodnych instytucji oraz przedsiębiorstw zajmujących się zagadnieniami prawa zamówień publicznych.

Czego uczą szkolenia z zamówień publicznych?

Uczestnictwo w szkoleniach pozwala szczegółowo zrozumieć w jaki sposób funkcjonuje obowiązujące w naszym kraju prawo zamówień publicznych. Doświadczeni trenerzy wyjaśniają kursantom w jakich sytuacjach można je stosować oraz w jaki sposób należy interpretować obowiązujące przepisy. Nabycie szerokiej wiedzy w tym zakresie pozwala unikać popełniania błędów podczas sporządzania umów.

Szkolenia są prowadzone są w oparciu o obowiązującą ustawę dotyczącą prawa zamówień publicznych oraz akty wykonawcze, orzecznictwo zespołów arbitrów oraz sądów powszechnych.

Szkolenia dostosowane do potrzeb uczestników

W zależności od potrzeb często organizowane są szkolenia szczegółowo opisujące problematykę związaną z wybranymi zagadnieniami ustawy. Ponadto nie brakuje ofert szkoleń ogólnych, które całościowo omawiają zagadnienia z zakresu szeroko pojętej dziedziny zamówień publicznych.

Niezwykle ważnym elementem szkoleń są ćwiczenia praktyczne oraz szkolenia organizowane w postaci zajęć w małych grupach. Zawsze prowadzone są ciekawe dyskusje, a trenerzy fachowo odpowiadają na wątpliwe pytania kursantów. Nie brakuje też podawania licznych przykładów do poszczególnych punktów programu. Ponadto trenerzy proponują ciekawe rozwiązania problemów poruszanych przez uczestników.

Szkolenie z zakresu zamówień publicznych prowadzone są przez doświadczonych specjalistów z tej dziedziny. Wielu z nich jest autorami licznych publikacji i programów szkoleniowych dotyczących zamówień publicznych. Zdobyta wiedza jest niezwykle cenna i zawsze jest przydatna w pracy zawodowej.

Masz pytania związane ze szkoleniami z zamówień publicznych? Chciałbyś skorzystać z oferty? Nie czekaj, wypełnij formularz lub napisz do nas!

[kkstarratings]