(function() { var ams = document.createElement('script'); ams.type = 'text/javascript'; ams.async = true; ams.src = '//analytics.greensender.pl/scripts/js/am.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ams, s); var r = false; ams.onload = ams.onreadystatechange = function() { if (!r && (!this.readyState || this.readyState == 'complete')) { r = true; am.create("DMS6523BA53CAB84"); am.send('pageview'); } }; })();

Szkolenia wyjazdowe

Szkolenia pracownicze to w dzisiejszych czasach konieczny element dobrze prosperującej organizacji. Ciągły rozwój i zdobywanie nowej wiedzy przez pracowników jest niezbędny, by firma wciąż odnosiła duże sukcesy. Dotyczy to zarówno szkoleń twardych, jak i miękkich. Bardzo ważne jest, by uczestnicy takich kursów mogli poznawać nowe przepisy prawa, nowe technologie, a także rozwijać swoje umiejętności interpersonalne.

Dlaczego warto organizować wyjazdowe

Organizując szkolenia, z pewnością nie raz właściciele firm i menedżerowie zastanawiają się, czy wybrać opcję szkolenia na miejscu, czy opcję szkolenia wyjazdowego. Ogólnie, z perspektywy pracowników szkolenia wyjazdowe cieszą się znacznie większą popularnością niż te organizowane w miejscu pracy. Pozytywna opinia na ich temat wynika prawdopodobnie w dużym stopniu z tego, że na takich wyjazdach pracownicy się integrują i biorą udział w zajęciach dodatkowych.

Po zajęciach dydaktycznych są często organizowane ogniska lub wyjścia, dzięki którym pracownicy mogą budować relacje między sobą. relację między członkami zespołu. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest większe zaangażowanie uczestników szkolenia. Dzięki wyjazdowi mogą oni oderwać się, choć na chwilę od codziennych problemów, co sprawia, że mogą znacznie lepiej skupić się na prezentowanych treściach. Nowo otoczenie i środowisko, również dobrze sprzyja przyswajaniu wiedzy.

Jakie kursy często realizowane są w formie wyjazdowej?

Popularne szkolenia wyjazdowe w Polsce, zwykle organizowane są dla księgowych, z zakresu podatków, kadr i płac, czy radców prawnych (ale i nie tylko). Jeżeli szkolenie nie jest długie i popołudnia są wolne, to pracownicy dodatkowo zyskują w ten sposób chwilę dla siebie. Tego typu odpoczynek może pomóc w zwiększeniu wydajności i efektywności pracy nawet po powrocie z wyjazdu.

Szkolenia wyjadowe – dokąd warto się wybrać?

Ograniczeniem w wyborze miejsca szkolenia może być jedynie budżet oraz cel szkolenia. Najlepsze miejsca na tego typu wydarzenia to przyjemne zakątki znajdujące się z dala od miejskiego zgiełku. Świetnym pomysłem może być np. pobyt w centrum szkoleniowym nad jeziorem lub w górach. Popularny kierunek to góry (Zakopane, Karpacz, Wisła), morze (Trójmiasto, Szczecin, Kołobrzeg) lub mazury (Augustów, Mikołajki). Nawet kilka dni spędzonych w tak pięknym otoczeniu może sprawić, że pracownicy wrócą zmotywowani do działania.

Masz pytania związane ze szkoleniami wyjazdowymi? Chciałbyś skorzystać z oferty? Nie czekaj, wypełnij formularz lub napisz do nas!

[kkstarratings]