(function() { var ams = document.createElement('script'); ams.type = 'text/javascript'; ams.async = true; ams.src = '//analytics.greensender.pl/scripts/js/am.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ams, s); var r = false; ams.onload = ams.onreadystatechange = function() { if (!r && (!this.readyState || this.readyState == 'complete')) { r = true; am.create("DMS6523BA53CAB84"); am.send('pageview'); } }; })();

Szkolenia dla nauczycieli

Nauczanie innych = duża odpowiedzalność.

Nauczyciel to wyjątkowy i bardzo odpowiedzialny zawód. To od nauczycieli w ogromnym stopniu zależy, czy ich wychowankowie zostaną odpowiednio przygotowani do czekających ich w życiu wyzwań. W związku z tym wszyscy pedagodzy powinni być dobrze przygotowani do wykonywania swej pracy. W tym celu niezbędne są szkolenia dla nauczycieli, które są nieodłącznym elementem rozwoju kadry pedagogicznej.

Dlaczego warto brać udział w szkoleniach dla nauczycieli?

Nauczyciele, to dobrzy dydaktycy z wieloletnim stażem, posiadający rozległą wiedzę z zakresu nauczanego przedmiotu. Najważniejsze kompetencje psychologiczne oraz wychowawcze nabywają w sposób naturalny, w trakcie studiów pedagogicznych. Świetnym pomysłem, jest wzbogadzenie nabytej wiedzy teoretycznej i udział w cyklicznie organizowanych szkoleniach w trakcie realizowanej pracy zawodowej.

Jakie umiejętności rozwijają szkolenia dla nauczycieli?

Szkolenia to doskonała odpowiedź w obliczu wielu problemów stwarzanych przez uczniów oraz zastrzeżeń ich rodziców. Od odpowiednich kompetencji psychologicznych, zależy czy pedagog będzie autorytetem i czy uda mu się odnieść zamierzone sukcesy dydaktyczne. Nasze szkolenia skierowane są min. do nauczycieli, pedagogów specjalnych, wychowawców, logopedów oraz terapeutów. Rozwijają i poruszają takie tematy jak m.in rozwijanie kreatywności wśród uczniów; zapobieganie uzależnieniom, zarządzanie stresem w pracy i szkole; prowadzenie dokumentacji w szkole, czy zarządzanie oświatą. Misją tych szkoleń jest wspieranie wszystkich uczniów, w zdobywaniu wartościowych doświadczeń edukacyjnych.

Szkolenia dla nauczycieli i dyrektorów szkół.

Wielokrotnie mieliśmy okazję Gościć nauczycieli oraz dyrektorów szkół na naszych szkoleniach interpersonalnych oraz szkoleniach menedżerskich, do których również chętnie odsyłamy.

Masz pytania związane z naszymi szkoleniami dla nauczycieli? Chciałbyś skorzystać z oferty? Nie czekaj, wypełnij formularz lub napisz do nas!

[kkstarratings]