Szkolenia dla nauczycieli

Nauczanie innych = duża odpowiedzalność.

Nauczyciel to wyjątkowy i bardzo odpowiedzialny zawód. To od nauczycieli w ogromnym stopniu zależy, czy ich wychowankowie zostaną odpowiednio przygotowani do czekających ich w życiu wyzwań. W związku z tym wszyscy pedagodzy powinni być dobrze przygotowani do wykonywania swej pracy. W tym celu niezbędne są szkolenia dla nauczycieli, które są nieodłącznym elementem rozwoju kadry pedagogicznej.

Dlaczego warto brać udział w szkoleniach dla nauczycieli?

Nauczyciele, to dobrzy dydaktycy z wieloletnim stażem, posiadający rozległą wiedzę z zakresu nauczanego przedmiotu. Najważniejsze kompetencje psychologiczne oraz wychowawcze nabywają w sposób naturalny, w trakcie studiów pedagogicznych. Świetnym pomysłem, jest wzbogadzenie nabytej wiedzy teoretycznej i udział w cyklicznie organizowanych szkoleniach w trakcie realizowanej pracy zawodowej.

Jakie umiejętności rozwijają szkolenia dla nauczycieli?

Szkolenia to doskonała odpowiedź w obliczu wielu problemów stwarzanych przez uczniów oraz zastrzeżeń ich rodziców. Od odpowiednich kompetencji psychologicznych, zależy czy pedagog będzie autorytetem i czy uda mu się odnieść zamierzone sukcesy dydaktyczne. Nasze szkolenia skierowane są min. do nauczycieli, pedagogów specjalnych, wychowawców, logopedów oraz terapeutów. Rozwijają i poruszają takie tematy jak m.in rozwijanie kreatywności wśród uczniów; zapobieganie uzależnieniom, zarządzanie stresem w pracy i szkole; prowadzenie dokumentacji w szkole, czy zarządzanie oświatą. Misją tych szkoleń jest wspieranie wszystkich uczniów, w zdobywaniu wartościowych doświadczeń edukacyjnych.

Szkolenia dla nauczycieli i dyrektorów szkół.

Wielokrotnie mieliśmy okazję Gościć nauczycieli oraz dyrektorów szkół na naszych szkoleniach interpersonalnych oraz szkoleniach menedżerskich, do których również chętnie odsyłamy.

Masz pytania związane z naszymi szkoleniami dla nauczycieli? Chciałbyś skorzystać z oferty? Nie czekaj, wypełnij formularz lub napisz do nas!

[kkstarratings]