(function() { var ams = document.createElement('script'); ams.type = 'text/javascript'; ams.async = true; ams.src = '//analytics.greensender.pl/scripts/js/am.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ams, s); var r = false; ams.onload = ams.onreadystatechange = function() { if (!r && (!this.readyState || this.readyState == 'complete')) { r = true; am.create("DMS6523BA53CAB84"); am.send('pageview'); } }; })();

Szkolenia podatkowe

Szkolenia podatkowe to szkolenia przeznaczone dla przedsiębiorców i księgowych. Są one niezbędne do dokonywania prawidłowych rozliczeń działalności gospodarczej. Przepisy podatkowe zmieniają się co roku. Nowelizacje powodują, że przedsiębiorcy i księgowi muszą być na bieżąco z wprowadzonymi zmianami w ordynacji podatkowej.

Szkolenia podatkowe – co obejmują?

Szkolenia podatkowe obejmują różnorodną tematykę ściśle związaną z podatkami. Można do tego zaliczyć zarówno podatek CIT. PIT, VAT a także wszelkiego rodzaju podatki u źródeł czy podatki od nieruchomości. Ponadto szkolenia obejmują ceny transferowe. Uczestnicy mogą nauczyć się także optymalizacji podatkowej czy planowania podatkowego. Ponadto każdy przedsiębiorca powinien posiadać niezbędną wiedzę dotyczącą podatku od towarów i usług, czyli nowelizację na lata 2019-2020. Prowadzenie firmy często wiąże się z podróżami służbowymi, dlatego warto poznać aspekt prawno-podatkowy dotyczący rozliczeń i innych wyjazdów służbowych. Szkolenia obejmują także prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, a także rozliczenie podatku od towarów i usług dotyczących wykorzystywania samochodów służbowych. Osoby prowadzące działalność gospodarczą na skalę międzynarodową muszą znać zagadnienia dotyczące VAT w obrocie międzynarodowym, w tym WDT, WNT, w tym eksport i import towarów, a także zmiany, które wchodzą od 2020 roku.

Dlaczego warto wybrać szkolenia podatkowe?

Aby uniknąć problemów z urzędem skarbowym i nieprawidłowo wykonanymi rozliczeniami, koniecznie trzeba korzystać ze szkoleń podatkowych organizowanych dla konkretnej branży. Można dowiedzieć się o wszelkich zmianach w ordynacji podatkowej, a także zasadach dokonywania korekt zeznań podatkowych. Można upewnić się co do zasad prowadzenia ewidencji środków trwałych i tego, co można w nie wliczać. Takie szkolenia są niezwykle przydatne dla przedsiębiorców. Często korzystają z nich również główni księgowi zajmujący się rozliczeniami w firmie i posiadający dostęp do wszelkiej dokumentacji. Mogą brać oni udział zarówno w szkoleniach zamkniętych, organizowanych w firmie, jak i otwartych dla pracowników księgowych z różnych firm.

Warto poszerzać swoje kwalifikacje, a także korzystać z dodatkowych uprawnień jakie dają ukończone szkolenia. W ten sposób zdobywa się niezbędną wiedzę do prowadzenia działalności gospodarczej zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Masz pytania związane ze szkoleniami zawodowymi? Chciałbyś skorzystać z oferty? Nie czekaj, wypełnij formularz lub napisz do nas!

[kkstarratings]