(function() { var ams = document.createElement('script'); ams.type = 'text/javascript'; ams.async = true; ams.src = '//analytics.greensender.pl/scripts/js/am.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ams, s); var r = false; ams.onload = ams.onreadystatechange = function() { if (!r && (!this.readyState || this.readyState == 'complete')) { r = true; am.create("DMS6523BA53CAB84"); am.send('pageview'); } }; })();

Szkolenia HR

Jakie szkolenia HR warto wybrać dla swojej firmy?

Za sukcesem wielkich firm, za wdrażaniem rewolucyjnych pomysłów, za genialnymi ideami kryje się nie tylko pracownik, ale i dział HR. Ta jednostka bowiem nadzoruje procesy międzyludzkie zachodzące w firmie, jak również odpowiedzialna jest za regularne treningi i zarządzanie zatrudnionymi. Dlatego tak istotne jest, aby członkowie zatrudnieni w zadaniach Human Resources mieli dostęp do aktualnych i profesjonalnych szkoleń HR. Czym są szkolenia HR, komu je dedykujemy i jakie dają rezultaty?

Czym jest HR i dlaczego należy się rozwijać kadrę w tym obszarze?

Działania związane z Human Resources są bardzo zróżnicowane – obejmują one zarówno rekrutację nowych pracowników, jak i zarządzanie obecnymi. Szeroki zakres obowiązków oraz rotacja środowiska biznesowego wymaga od HR-owców elastyczności, trafnego analizowania, otwartości i komunikatywności. To w dużej mierze od pracowników HR zależy, czy dana osoba zostanie zatrudniona oraz do którego zespołu zostanie przydzielona. Tak odpowiedzialne stanowisko regularnie zgłasza zapotrzebowanie na nową wiedzę, która najczęściej oscyluje wokół innowacyjnego zarządzania zasobami ludzkimi.

Jaki zakres umiejętności obejmują szkolenia HR?

Ponieważ sama dziedzina Human Resources jest niezwykle rozbudowana, oferujemy bardzo wiele rozmaitych szkoleń odpowiadających na zróżnicowane potrzeby. Dla osób na stanowiskach kierowniczych przeznaczone są szkolenia z zarządzania zespołem – od trafnej analizy pracowniczej poprzez umiejętność budowania autorytety w teamie. Pracowniczy zatrudnieni stricte na stanowiskach HR-owych z kolei decydują się na szkolenia z rekrutacji pracowników – od umiejętności selekcji poprzez zarządzanie własnym wizerunkiem oraz prowadzeniem rozmów kwalifikacyjnych. Zdecydowana większość szkoleń przyda się każdemu, któremu w pracy przydzielono podwładnego bądź grupę do zarządzania.

W jaki sposób prowadzimy szkolenia HR i szkolenia z zarządzania zasobami ludzkimi?

Szkolenia HR oferujemy m.in. w formie wykładów, indywidualnych sesji, kilkudniowych warsztatów, hybrydy ćwiczeń teoretycznych z zadaniami praktycznymi. Oferujemy autorskie treningi, które prowadzimy jako szkolenia otwarte, a także realizujemy szkolenia na zamówienie.

Masz pytania związane z naszymi szkoleniami HR? Chcialbyś skorzystać z oferty? Nie czekaj, wypełnij formularz lub napisz do nas!

INTERESUJĄ CIE SZKOLENIA HR? POZNAJ NASZE ARTYKUŁY ZWIĄZANE Z HR:

[kkstarratings]