{"@context":"https:\/\/schema.org\/","@type":"Article","mainEntityOfPage":{"@type":"WebPage","@id":"https:\/\/witalni.pl\/szkolenia\/eventy-dla-firm\/"},"url":"https:\/\/witalni.pl\/szkolenia\/eventy-dla-firm\/","headline":"Eventy dla firm","datePublished":"2020-01-27T12:58:29+01:00","dateModified":"2020-01-27T13:31:45+01:00","publisher":{"@type":"Organization","@id":"https:\/\/witalni.pl\/#organization","name":"Witalni.pl","logo":{"@type":"ImageObject","url":"","width":600,"height":60}},"author":{"@type":"Person","name":"jakub.sergiel","url":"https:\/\/witalni.pl\/author\/jakub-sergiel\/","image":{"@type":"ImageObject","url":"https:\/\/secure.gravatar.com\/avatar\/05e07d8ec078560e97b5730f77d34618?s=96&d=mm&r=g","height":96,"width":96},"sameAs":["https:\/\/plus.google.com\/b\/102171254356512763624\/?hl=pl"]}}

Eventy dla firm

Eventy dla firm

Gry scenariuszowe, eventy dla firm, terenowe gry edukacyjne

Eventy dla firm to doskonała okazja do integracji zespołu, team-buldingu i tworzenia w naszej organizacji wyjątkowej atmosfery. Firmowy event zorganizowany w odpowiedni sposób, na pewno nie będzie nudny, a dla pracowników nie będzie kolejnym obowiązkiem, który jest niechętnie wpisywany w kalendarz.

Ucieczka z Twierdzy Srebrnogórskiej

Edukacyjna Gra Terenowa

w rejonie Twierdzy Srebrnogórskiej

Poznaj szkolenie

Eventy dla firm – EDUTAINMENT

Eventy dla firm organizowane przez naszą firmę są zawsze niebywałą atrakcją. Odpowiednio i profesjonalnie dobieramy event pod daną firmę, zgodnie z jej potrzebami. Jedne z najciekawszych eventów, które realizujemy to: Scenariuszowa Edukacyjna Gra Terenowa w rejonie Twierdzy Srebrnogórskiej oraz Scenariuszowa Gra Terenowa „Tropem Złotego Pociągu” w rejonie Gór Sowich, której jesteśmy współorganizatorem.

W trakcie Terenowych Gier Edukacyjnych, poza doskonałą zabawą i integracją, uczestnicy poznają mechanizmy związane ze stresem wynikającym z trudnych sytuacji, czy potrzeby rozwiązywania różnych problemów. W trakcie podsumowań omawiamy metody radzenia sobie ze stresem, czy redukcji negatywnych emocji. Gry zawierają elementy edukacyjne i stworzone są z myślą o filozofii „edutainment”.

Dlaczego warto realizować eveny dla firm?

Głowne korzyści z organizacji firmowych eventów, to pozytywny wpływ na efektywność pracy w zespole oraz umocnienie relacji interpersonalnych między pracownikami. Do tego dochodzi także rozładowanie napięcia i poprawa kondycji umysłowej, a to wszsytko dzięki atrakcjom oraz wspólnym zespołowym zaangażowaniem w działania zaplanowane podczas imprezy integracyjnej.

Należy także podkreślić, że pracownicy spędzając ze sobą czas w sytuacjach nieformalnych, nawiązują między sobą pozytywne, koleżeńskie relacje, co w późniejszym czasie wiąże się także z podniesieniem efektywności pracy. Aby jednak event przyniósł odpowiednie i wymierne korzyści, musi jednak zostać odpowiednio przygotowany. Nudna impreza przyniesie skutki odwrotne do zamierzonych, dlatego, aby temu zapobiec, proponujemy Państwu niebywałe atrakcje, dzięki czemu wydarzenie na długo pozostanie w pamięci, a pracownicy i współpracownicy z niecierpliwością będą oczekiwali na kolejne :).